۱۳ آبان روز خروش امت علیه استکبار جهانی است
۱۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰
شناسه : 312779
5
امام‌جمعه میاندوآب: امام‌جمعه میاندوآب گفت: در ۱۳ آبان، مردم بصیر ایران اسلامی به صحنه آمده و با حضور پرشور خود دشمنان را مأیوس کرده و استکبارستیزی خود را به دنیا نشان می‌دهند.
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید حسن‌زاده در خطبه‌های نمازجمعه این هفته میاندوآب با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، اظهار کرد: امروز اولویت نخست جهان اسلام، غزه و فلسطین است.

امام‌جمعه میاندوآب افزود: امروز تمام امت اسلام و تمام مردم آزاده در اقصی‌نقاط دنیا در پی جنایت‌های رژیم صهیونیستی به خروش آمده و جنایات این رژیم منحوس را محکوم می‌کنند.

وی با بیان اینکه طوفان الاقصی در زمین‌وزمان و اذهان تأثیرگذار شده است، گفت: امروز شاهد هستیم که آمریکا از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کند و تسلیحات در اختیارش قرار می‌دهد اما مردم آزاده دنیا علیه این رژیم منحوس صهیونیستی و رژیم جنایت‌کار آمریکا به‌پاخاسته‌اند و این جنایات را محکوم می‌کنند.

حسن‌زاده با بیان اینکه نابودی ظالم و ظلم حتمی و وعده الهی است، تصریح کرد: این وعده الهی است که رژیم های مظهر خباثت و رذالت، ظلم و جور و وحشی‌گری نابود می‌شود و پیروزی از آن مستضعفان است.

امام‌جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه تاریخ این منطقه را می‌توان به قبل و بعد از طوفان الاقصی تقسیم کرد، اظهار کرد: طوفان الاقصی تازیانه‌ای الهی بر پیکر رژیم منحوس صهیونیستی و حامیانش بود.

وی گفت: امروز بعد از طوفان الاقصی، جبهه‌ها و گروه‌های مقاومت در دنیا شکل‌گرفته و حتی کشورهایی که به دنبال رابطه با رژیم صهیونیستی بودند، سفرای خود را از این کشور جعلی فرامی‌خوانند.

حسن‌زاده تصریح کرد: عملیات طوفان الاقصی نتیجه سال‌ها ظلم و ستم رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه و فلسطین بود که رزمندگان مقاومت با تاسی از شعار «هیهات من الذله» به پا خاستند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۷۵ سال است که رژیم صهیونیستی سرزمین فلسطینیان را غصب کرده و آنها را در محاصره نگه داشته است تا در طوفان الاقصی غیرت جریحه‌دار شده جوانان فلسطینی و رزمندگان مقاومت فلسطین به جوش آمد، گفت: آنهایی که بی‌انصافی کرده و ناجوانمردانه در فضای مجازی نفاق می‌افکنند و با دشمن همراه می‌شوند، اینها را باید بدانید و بگویید که بر فلسطینیان چه می‌گذرد.

امام‌جمعه میاندوآب با بیان اینکه در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان، مردم ایران اسلامی بصیرت و هوشیاری خود را نشان می‌دهند، اظهار کرد: همه اقشار مختلف مردم در این روز به میدان آمده و نشان می‌دهیم که انسان نباید بی‌خاصیت باشد و با حضور پرشور خود محکومیت جنایات صهیونیست‌ها و آمریکای جنایت‌کار را به دنیا اعلام می‌کنیم.

وی با بیان اینکه برپایی تمدن نوین اسلامی از اهداف انقلاب اسلامی ایران است، گفت: ان شاءلله پرچم این انقلاب را به صاحب اصلی آن تحویل می‌دهیم و انقلاب اسلامی را به اقصی‌نقاط دنیا صادر می‌کنیم.

حسن‌زاده هم چنین با اشاره به اینکه ۱۳ آبان سالروز سه واقعه مهم تاریخی است، افزود: کشتار دسته‌جمعی دانش‌آموزان در تهران به دست دژخیمان پهلوی، تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام که حضرت امام خمینی (ره) آن را انقلاب دوم نامیدند، سه واقعه تاریخی مهم در روز ۱۳ آبان هستند.

وی با بیان اینکه روز ۱۳ آبان، نماد مبارزه با استکبار جهانی بوده و باید گرامی داشته شود، گفت: در ۱۳ آبان، مردم بصیر ایران اسلامی به صحنه آمده و با حضور پرشور خود دشمنان را مأیوس خواهیم کرد.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.