13 آبان ترجمان شعار “هیهات من الذله” است/ شعار مرگ بر آمریکا تا پایان سلطه‌گری آمریکا ادامه دارد
۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
شناسه : 267643
6

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: 13 آبان نشان داد که راه ما راه سرخ حضرت سیدالشهداء(ع) و شعار ما « هیاتَ مِنَ الذِّلةِ » و زندگی با عزت و دوری از ذلت و مقابله با زورگویی های مستکبرین است.

پ
پ

حجت الاسلام حیدر کوثری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه روز 13 آبان مصداق بارز آیه « إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم » است، اظهار کرد:  13 آبان یاد آور دلیرمردی، مردان حماسه ساز بی نظیر مبارزه با استکبار جهانی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) و حرکت شجاعانه و انقلابی دانشجویان پیرو خط امام (ره) در تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: روز 13 آبان حماسه ای است که ماهیت و نیّت شوم و پلید آمریکای جنایتکار و شیطان صفت را بر ملا کرد و پای آمریکایی زالو صفت را از خاک پاک میهن عزیزمان کوتاه کرد و استقلال و آزادی عزتمندانه را توسط دانشجویان با بصیرت و ولایی به ارمغان آورد.

وی با بیان اینکه د 13 آبان راه انقلاب را برای همیشه روشن ساخت، گفت: 13 آبان نشان داد که راه ما راه سرخ حضرت سیدالشهداء(ع) و شعار ما « هیاتَ مِنَ الذِّلةِ » و زندگی با عزت و دوری از ذلت و مقابله با زورگویی های مستکبرین است.

کوثری با تاکید بر اینکه ما در هیچ برهه ای مسیر خود را تغییر نخواهیم داد، تصریح کرد: شعار مبارزه با استکبار جهانی «مرگ بر آمریکا» را تا سرنگونی حکومت طاغونیان ادامه خواهیم داد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با اشاره به اینکه برای همگان و به ویژه تشنگان مذاکره با آمریکا و اروپا مشخص شد که آمریکا حکومتی نیست که مذاکره کرده و به آن پایبند باشد، اظهار کرد: باید با وحدت ملت و دولت، مسیر انقلاب را با شدت و مصمم تر از قبل ادامه بدهیم و در زیر سایه رهبری عزیز و اطاعت بی چون چرا از اوامر و آینده نگری های ایشان و تکیه بر توانایی های داخلی، استعداد نخبگان، جوانان و تقویت قدرت دفاعی ، علمی و اقتصادی کشور همت مضاعف نموده و راه های نفوذ دشمن را ببندیم.

وی افزود: باید با زبان قدرت و عزت با دشمن حرف بزنیم و از التماس و تمنا دوری کنیم و تنها امیدمان به خداوند منان باشد که وعده الهی تنها وعده تخلف ناپذیر است و « إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم » .

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.