۱۶ هزار نفر در طرح زمستانی آذربایجان‌غربی مشارکت دارند
24 آذر 1401 - 13:12
شناسه : 304191
4
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به آغاز طرح زمستانی در این استان، گفت: ۱۶ هزار نفر (عوامل راهداری، پلیس، امداد و نجات) در اجرای این طرح مشارکت دارند.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، یاسر رهبردین صبح امروز در مراسم آغاز به کار طرح زمستانی آذربایجان‌غربی در ستاد فرماندهی پلیس استان اظهار داشت: این طرح از امروز آغاز و تا ۲۰ اسفند سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی طول راه‌های شریانی استان را یک هزار و ۱۷۴ کیلومتر اعلام کرد و افزود: آذربایجان‌غربی دارای ۱۱ هزار و ۲۲۴ کیلومتر راه غیر شریانی است.

رهبردین با بیان اینکه طول گردنه‌هالی برف گیر در آذربایجان‌غربی به ۶۵۳ کیلومتر می‌رسد، گفت: از مجموع ۸۹ گردنه برفگیر استان، ۱۸ گردنه در راه‌های اصلی استان قرار دارد که راهدارخانه‌های ثابت در این محورها از منظر ماشینت آلات، نمک و ماسه تجهیز شده‌اند.

وی ادامه داد: ۶ هزار خودرو در طرح زمستانی آذربایجان‌غربی فعال و پای کار خواهند بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اعلام اینکه ۶۸ راهدارخانه در استان فعال است، اضافه کرد: ۴۹ راهدارخانه ثابت و ۱۹ راهدارخانه نیز به صورت سیار و استیجاره‌ای در طرح زمستانی فعال هستند.

وی با بیان اینکه در طرح زمستانی ۲۲ پایگاه جمعیت هلال احمر همراه با ۴۰ دستگاه آمبولانس و خودروی امدادی نیز برای خدمت رسانی به مردم در نظر گرفته شده است، یادآور شد: همه این نیروها در سطح جاده‌های استان با همکاری دستگاه‌های همکار به حادثه دیدگان و مسافران خدمات رسانی می‌کنند.

*اروم نیوز

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.