یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲ 16 ذو القعدة 1444 Sunday, 4 June , 2023 ساعت ×
کلاف سردرگم انتخاب شهردار میاندوآب/ قرعه به نام چه کسی می افتد؟
12 شهریور 1396 - 14:35
شناسه : 265177
6

در میاندوآب با توجه به روند موجود، انتخاب شهردار هر روز پیچیده تر از دیروز می شود و این کلاف سردرگم انتخاب شهردار معلوم نیست که چه زمانی باز می شود.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، موضوع انتخاب شهردار یکی از موضوعات مهم در هر شهری است و در میاندوآب نیز همواره از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار بوده و همه افراد در این باره به خود جرات اظهار نظر می دهند.

بعد از اینکه در اواخر مهر ماه سال گذشته عبداللهی شهردار وقت میاندوآب( به گفته فرماندار استعفا داد) رفت، شهرداری میاندوآب تا پایان فعالیت دور چهارم شورای شهر با نجفیان، مولایی، احدزاده و اصغری پور به عنوان سرپرست اداره شد تا فعالیت دور پنجم شوراها آغاز شود، البته در این میان تلاش هایی هم برای انتخاب شهردار انجام گرفت که هیچکدام به نتیجه نرسید.

شورای دور پنجم شهر نیز به صورت رسمی فعالیت خود را از اول شهریور آغاز و با ادامه سرپرستی “وحید اصغری پور” سرپرست فعلی شهرداری، موافقت کرد و تا به امروز نیز سه جلسه رسمی تشکیل داده است ولی هنوز هم میاندوآب شهردار خود را نشناخته است.

در آخرین جلسه رسمی شورای شهر که هفته گذشته برگزار شد، مسائل مختلفی مطرح و در نهایت تصمیم به موکول کردن موضوع انتخاب شهردار به زمان دیگری گرفته شد، زمانی که برخی احتمال می دادند این هفته باشد اما ظاهراً شورای شهر میاندوآب امروز جلسه ای برگزار نخواهد کرد.

درخواست جلسه کردیم

در همین حال، به نوشته قوشاچای، مرتضی نجفی عضو شورای شهر میاندوآب از ارائه درخواست به هیئت رئیسه برای تشکیل جلسه فوق العاده خبر می دهد و می گوید: بنده پیگیر جلسه برای انتخاب شهردار جدید هستم اما متاسفانه خبری از هیئت رئیسه نیست و هیچکدام از دوستان پاسخگو نیستند.

تعدادی اعضای درخواست کننده جلسه کمتر از دو سوم است

از سوی دیگر فخرالدین آذریان رئیس شورای شهر نیز از عدم تشکیل جلسه خبر می دهد و می گوید: تعداد اعضایی که درخواست جلسه فوق العاده کرده اند، کمتر از دو سوم اعضاست که بر اساس قانون باید دو سوم اعضا درخواست جلسه فوق العاده کنند.

کلاف سردرگم انتخاب شهردار میاندوآب

در شرايطي كه بسیاری از شهرها و حتی کلانشهرهای کشور مانند تهران، ارومیه، مشهد و حتی تبریز در مورد انتخاب شهردار به جمع بندی رسیده و برخی شهردار را هم انتخاب کرده اند، اما در میاندوآب با توجه به روند موجود، انتخاب شهردار هر روز پیچیده تر از دیروز می شود و این کلاف سردرگم انتخاب شهردار معلوم نیست که چه زمانی باز می شود.

گفتنی است دکتر عبدالله عبداللهی سی و دومین شهردار میاندوآب بود و فارغ از دوران مسئولیت سرپرستان شهرداری، فردی که به پس از نزدیک به یک سال به عنوان شهردار جدید انتخاب شود، به عنوان سی و سومین شهردار میاندوآب، کلیددار این شهرداری می شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.