کشف 7هزار آمپول خارجی غیرمجاز در میاندوآب/660 میلیون ریال کالای قاچاق توقیف شد
24 دی 1396 - 9:21
شناسه : 270493
3

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با تلاش و هوشیاری کارکنان این منطقه انتظامی میاندوآب 660 میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.

پ
پ

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند، در کار عملیاتی موفق شدند محموله های کالای قاچاق را کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: کالای قاچاق کشف شده در این عملیات ها شامل هفت هزار و 80 عدد آمپول خارجی غیرمجاز، شش هزار و 600 پاکت تنباکوی قاچاق، 55 هزار نخ سیگار خارجی از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در این زمینه سه نفر دستگیر شده اند، گفت: در این رابطه سه دستگاه خودرو نیز توقیف و مراتب پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال شد.

شیخ نژاد با اشاره به اینکه این محموله ها از شهرهای مرزی بارگیری شده بودند، تصریح کرد:  ارزش ریالی تقریبی این محموله ها 660 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب با تاکید بر اینکه قاچاق کالا سم مهلکی بر اقتصاد کشور است، اظهار کرد: مبارزه با کالای قاچاق همواره یکی از اولویت های این فرماندهی بوده و هست.

وی گفت: شهروندان هرگونه قاچاق کالا و کالای غیرمجاز را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند و در این راستا نیز مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت‌های این فرماندهی هست.

 

انتهای پیام/

 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.