کشف ۴۲۰ قطعه مرغ زنده در میاندوآب/۱۰۱ دستگاه خودرو در ورودی‌های میاندوآب‌ جریمه شدند
۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۸:۳۷
شناسه : 291777
9

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: طی چهار گذشته و در راستای اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرها، ۱۰۱ دستگاه خودرو در ورودی‌های میاندوآب‌ جریمه شدند.

پ
پ

سرهنگ حسن شیخ‌نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر  گفت: طی چهار گذشته و در راستای اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرها، ۱۰۱ دستگاه خودرو در ورودی‌های میاندوآب‌ جریمه شدند.

فرمانده انتظامی میاندوآب با تاکید بر اجرای طرح محدودیت‌های شدید کرونایی در این شهرستان، افزود: از این تعداد ۳۹ دستگاه خودرو جریمه یک میلیون تومانی و ۶۲ دستگاه نیز جریمه ۲۰۰ هزار تومانی شدند.

وی همچنین با اشاره به توقیف ۴۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مختلف (فاقد مدارک و پلاک)، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی ۵۸ کیسه آرد ۴۰ کیلویی احتکار شده از انبار کشف شده و از ۷۷۰ واحد صنفی شهرستان نیز بازدید انجام گرفته است.

شیخ نژاد تصریح کرد: در این زمینه ۳۹۰ واحد صنفی تذکر و ۴۰ باب واحد صنفی هم به علت بی‌توجهی به محدودیت‌های کرونایی پلمب شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب همچنین از کشف ۴۲۰ قطعه مرغ زنده (محتوی یک‌هزار و ۷۶۰ کیلوگرمی) در ایست بازرسی شهید محمدنژاد این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونای شهرستان محدودیت‌های تردد بین شهرستانی برای کنترل ورود و خروج خودروهای بومی و غیر بومی در پنج نقطه ورودی‌های شهر “میاندوآب” با هدف کاهش زنجیره شیوع کرونا از اول آذر ماه به مدت ۲ هفته اجرا می‌شود.

وی افزود: برابر تصمیمات ستاد در صورت ورود خودرو با پلاک غیر بومی یک میلیون تومان جریمه شده و همچنین تردد خودروهای شخصی با پلاک بومی از ساعت ۹ شب تا چهار بامداد به مدت ۲ هفته در سطح شهرستان ممنوع بوده در صورت مشاهده در سطح شهر توسط عوامل گشت و پایش از طریق دوربین های مداربسته، برابر مقررات ۲۰۰ هزار تومان اعمال قانون می‌شوند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.