کرایه تاکسی‌های درون‌شهری در میاندوآب افزایش یافت
18 اردیبهشت 1402 - 9:31
شناسه : 307881
0
شورای اسلامی شهر میاندوآب، نرخ جدید کرایه تاکسی‌های درون‌شهری و آژانس‌های تلفنی را تصویب کرد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، کرایه تاکسی یکی از موضوعاتی است که همواره به‌عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی رانندگان تاکسی و مسافران بوده و همه ساله نیز تعیین و اعلام نرخ جدید کرایه‌ها به‌عنوان موضوع مهمی از سوی شهروندان و رانندگان مطرح می‌شود.

از ابتدای امسال نیز بارها رانندگان تاکسی در میاندوآب، درخواست افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی را داشته و آن را جلسات مختلف بیان کرده‌اند و در همین راستا نیز سازمان مدیریت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری میاندوآب نامه‌ای به شورای شهر ارسال و پیشنهادهای خود را در این زمینه مطرح کرد.

شورای اسلامی شهر میاندوآب نیز افزایش ۳۰ درصدی کرایه تاکسی‌های درون‌شهری را تصویب کرد تا روند قانونی آن برای ابلاغ طی شود.

در جلسه اخیر نیز شورای شهر میاندوآب یکی از موضوعاتی که در دستور کار قرار گرفت؛ موضوع افزایش کرایه حمل‌ونقل عمومی به‌ویژه تاکسی‌های درون‌شهری بود که اعضای شورای شهر در مورد نظر ستاد تنظیم بازار به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این موضوع، شورای اسلامی شهر میاندوآب، مصوبه قبلی خود مبنی بر افزایش کرایه‌های تاکسی‌های درون‌شهری را به‌صورت جدول نهایی کرد.

بر اساس تصمیم شورای اسلامی شهر میاندوآب، کرایه یک نفر به‌ازای یک مسیر سی هزار ریال، به‌ازای دو مسیر ۵۰ هزار ریال و به‌ازای سه مسیر  ۷۰ هزار ریال تعیین شده است.

هم چنین نرخ کرایه دربستی تاکسی‌های درون‌شهری و آژانس‌های تلفنی نیز ۱۵۰ هزار ریال تعیین شده است.

این مصوبه شورای اسلامی شهر میاندوآب در صورت تأیید هیئت تطبیق فرمانداری، اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.