پلمپ۹ واحد قلیان سرا و یک سالن ورزشی در میاندوآب
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
شناسه : 287360
8

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، یک سالن ورزشی و ۹ واحد سفره خانه سنتی و قلیان سرا متخلف، در شهرستان میاندوآب پلمپ شدند.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، سهراب حیدری در گفت ‌و ‌گو با خبرنگاران در میاندوآب گفت: به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، بازدید از واحدهای صنفی شهرستان به صورت ویژه در دستور کار واحدهای بازرسی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب قرار گرفته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود:در این راستا با هماهنگی انجام شده با پاسگاه انتظامی بکتاش از توابع شهرستان میاندوآب و بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان این شهرستان به صورت شبانه از واحدهای صنفی روستاهای مسیر میاندوآب _چهاربرج بازدید به عمل آمد که در نتیجه‌  آن یک سالن ورزشی و تعداد ۹ واحد سفره خانه سنتی و قلیان‌ سرا به علت عدم رعایت تذکرات قبلی،در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، پلمپ شدند.

وی گفت: بر اساس مصوبه شورای تامین شهرستان و مصوبات کار گروه سلامت، فعالیت کلیه قلیان سراها، سفره خانه های عرضه قلیان، بازارهای محلی، بازارهای دواب و نمایشگاه بین المللی، و همچنین کلیه تالارها، باشگاه ها و سالن های ورزشی تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت ادامه فعالیت ضمن پلمپ آن واحد صنفی با متصدی و مسئول آن برخورد قانونی می‌شود.

حیدری تصریح کرد: حفظ سلامت و امنیت شهروندان اولویت اول و بسیار مهم و حائز اهمیت است و با صنوفی که سلامت جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازند با پشتیبانی دستگاه قضایی و با همکاری ادارات مرتبط برابر قانون برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.