وزارت بهداشت: مردم به سامانه خودمراقبتی کرونا مراجعه کنند
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
شناسه : 287389
8

وزارت بهداشت اعلام کرد:با ثبت نام در این سامانه، نظام سلامت کشور را در پیشگیری، شناسایی و مراقبت افراد جامعه در مقابل بیماری کرونا یاری کنیم.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، وزارت بهداشت اعلام کرد: با ثبت نام در این سامانه، نظام سلامت کشور را در پیشگیری، شناسایی و مراقبت افراد جامعه در مقابل بیماری کرونا یاری کنیم.

همه ایرانیان با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات خواسته شده گام بلندی در ارتقاء سلامت جامعه در مقابله با شیوع کرونا بردارند.

علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت بر ضرورت ثبت نام آحاد مردم در سامانه غربالگری الکترونیکی کرونا ویروس تاکید کرد و گفت: با پیوستن همه هموطنان به این سامانه، غربالگری کرونا ویروس در بهترین شکل ممکن و در زمانی مناسب انجام خواهد شد.

وی افزود: مردم شریف ایران با ثبت نام در این سامانه، نظام سلامت کشور را در پیشگیری، شناسایی و مراقبت افراد جامعه در مقابل بیماری کرونا یاری خواهند کرد.

رئیسی ضمن اشاره به پیگیری‌های بعد از ثبت نام در این سامانه افزود: همکاران اینجانب در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ضمن رصد و پایش اطلاعات ارسالی از سوی مردم، پیگیری‌های بعدی برای راهنمایی و یا مراقبت لازم را انجام خواهند داد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، گفت: همه ایرانیان با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات خواسته شده گام بلندی در ارتقا سلامت جامعه و شکست ویروس کرونا بردارند.

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفته بود در این سامانه پس از ورود و پاسخ به پرسش‌های موجود، چنانچه فردی مشکوک به ابتلاء به ویروس کرونا شناسایی شود پیگیری مراقبتی از طریق واحدهای بهداشتی و درمانی متعلق به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای وی انجام خواهد شد.
به گزارش دانا، هموطنان با مراجعه به سامانه وزارت بهداشت در طرح غربالگری الکترونیکی کرونا شرکت کنند. پس از ورود به سامانه به نشانی salamat.gov.ir و تکمیل پرسشنامه مربوطه و ورود شماره تلفن همراه، پیامکی در مورد وضعیت سلامتی خود دریافت خواهند کرد.
انتهای پیام/ دانا

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.