شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۴۰۲ 15 ذو القعدة 1444 Saturday, 3 June , 2023 ساعت ×
هرکس علیه امنیت و آرامش منطقه اقدام کند، سیلی سخت خواهد خورد/ دشمنان نمی خواهند ایران قوی را ببینند
02 آذر 1401 - 8:38
شناسه : 303777
3
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی: فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت:  توطئه گران و دشمنان بدانند که اگر یک بار دیگر به دنبال ایجاد ناامنی در استان و منطقه باشند، چنان سیلی خواهند خورد که در تاریخ به یادگار خواهد ماند.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در همایش پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و ایثارگران در مصلی امام خمینی(ره) میاندوآب، اظهار کرد: رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، خستگی و ترس را ذلیل کردند و قطعا این مجاهدت ها از اجر و ثواب برخوردار است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما ادامه دهنده و تداوم نهضت پیامبر اکرم(ص) است، افزود: انقلاب اسلامی ما برگرفته از اسلام ناب محمدی(ص) و مکتب عاشورا است و  همین موضوع نیز سبب ترس و وحشت دشمنان شده است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از جنگ، ترور، تفرقه و نفاق نتیجه نگرفته و به جنگ فرهنگی و نرم روی آوردند، گفت: مقام معظم رهبری بارها در این زمینه به مسئولان هشدار داده و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان را گوشزد نمودند و اگر مسئولان منویات مقام معظم رهبری را تحقق می کردند، اکنون شاهد این وضعیت در فضای مجازی نبودیم.

سردار شهسواری تصریح کرد: سرکرده و سر دسته و جلودارد تمام دشمنان انقلاب اسلامی نیز آمریکای جنایتکار بوده و سایر مستکبران عالم نیز دنباله رو آن هستند.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی در ادامه با تحلیل وضعیت فعلی کشور، اظهار کرد: دشمن به زعم خود به دنبال تجزیه ایران قوی بوده و در این راستا نیز روی گسل اقوام برنامه ریزی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه دشمن از ایران قوی در هراس است، افزود: ایران واحد و قوی و مقتدر، قدرت دینداری، اسلامیت و ولایت موضوعی است که هیچ کس نمی توان در مقابل آن ایستادگی کند و دشمنان نمی خواهند این ایران قوی را شاهد باشند.

سردار شهسواری با اشاره به حمایت های دشمنان اعم از آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود از اغتشاشگران، تصریح کرد: قرارگاه تبلیغی و رسانه ای توسط آمریکا و انگلیس و با دلارهای کثیف سعودی پشتیانی می شود.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با بیان اینکه دشمنان نمی توانند امنیت، آرامش را در ایران و آذربایجان غربی تحمل کنند، گفت: همانطور که آرامش یک عالم و برادر شیعه در کشور برای ما ارزشمند است، آرامش یک برادر مسلمان سنی در دور افتاده ترین روستای کشور نیز به همان اندازه نیز ارزشمند است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان این را بدانند که اگر دست از توطئه و فتنه برندارند، موشک های ما بر سر لانه های فتنه انگیزی آنها فرود خواهد آمد و آنها را نابود خواهد ساخت، اظهار کرد: توطئه گران و دشمنان بدانند که اگر یک بار دیگر به دنبال ایجاد ناامنی در استان و منطقه باشند، چنان سیلی خواهند خورد که در تاریخ به یادگار خواهد ماند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.