نخستین نوزاد میاندوآبی سال 96، پسر بود
۰۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۵:۵۳
شناسه : 260190
13

رئیس بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) میاندوآب گفت: نخستین نوزاد متولد شده در سال جدید در میاندوآب، پسر هست که حدود سه ساعت پس از تحویل سال نو متولد شده است.

پ
پ

هادی مقدم در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با تبریک سال جدید، اظهار کرد: نخستین نوزاد متولد شده در سال جدید در میاندوآب، پسر بود که ساعت 17 روز دوشنبه 30 اسفند و سه ساعت پس از تحویل سال نو متولد شده است.

رئیس بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) میاندوآب با بیان اینکه این نوزاد پسر دومین فرزند این خانواده است، افزود: وزن این نوزاد که به روش طبیعی به دنیا آمده است، سه کیلو و 280 گرم است.

وی با اشاره به اینکه خانواده این نوزاد در میاندوآب ساکن هستند، گفت: مادر این پسربچه، 25 سال سن داشته و نوزاد وی نیز اکنون به همراه مادرش در سلامتی کامل به سر می‌برند.

مقدم هم چنین با بیان اینکه دومین نوزاد میاندوآبی متولد شده در سال 96، هم پسر بود، تصریح کرد: این نوزاد نیز با  سه کیلو وزن، دومین فرزند خانواده و مادر وی نیز 29 ساله است که ساعت 20 شب به دنیا آمده است.

رئیس بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) میاندوآب با اشاره به افزایش میزان زایمان طبیعی در میاندوآب، تصریح کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت و با راهنمایی و توصیه های انجام شده به مادران باردار، میزان زایمان طبیعی در یک سال گذشته در میاندوآب و در این بیمارستان از زایمان به روش سزارین پیشی گرفته و افزایش قابل توجهی داشته است.

گفتنی است سال گذشته نیز  نخستین نوزاد متولد شده در میاندوآب، پسر بود که ساعت 8 و 10 دقیقه یکم فروردین سال 95 متولد شده بود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.