موفقیت دختران کاراته کار میاندوآبی در لیگ مجازی کشوری
25 بهمن 1399 - 14:59
شناسه : 293157
19
رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: کاتاکاران دختر میاندوآب در پایان هفته دوم دور برگشت لیگ مجازی در رده سنی نوجوانان و جوانان عنوان نخست را کسب کرد.
پ
پ

رضا زرندی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: در دومین هفته دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتای کشور، تیم حق‌نظری میاندوآب بعنوان نماینده استان در این رقابت‌ها حضور داشت که در پایان رقابت‌های انفرادی رده سنی نوجوانان، اسرا رحمانی با امتیاز ۲۲.۲ رتبه دوم بخش انفرادی اول، زهرا ملک‌زاده با امتیاز ۲۲.۸۲ رتبه اول بخش انفرادی دوم و آیلین بهاری با امتیاز ۲۲.۲ رتبه چهارم انفرادی سوم را از آن خود کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب افزود: در این رده سنی و در کمربندهای سبز، آبی و بنفش، تیم حق نظری میاندوآب با ۳۳ امتیاز تیمی و ۴ صدرنشینی، ۳۴۱.۵۴ امتیاز انفرادی در رتبه سوم و بعد از تیم‌های “افسانه ۲” و “ارباب” قرار گرفت.

وی گفت: تیم باشگاه حق نظری میاندوآب همچنین در رده سنی جوانان کمربندهای قهوه ای و مشکی با کسب ۲۵ امتیاز تیمی، یک صدرنشینی و ۳۳۰.۶۲ امتیاز انفرادی در رده پنجم قرار گرفت.

زرندی تصریح کرد: در رقابت‌های انفرادی این رده سنی نیز مهشید اویسی با ۲۲.۰۸ امتیاز رتبه دهم انفرادی اول، طلا معروفی با ۲۲.۴۸ امتیاز در رده ششم انفرادی دوم و عذرا علیزاده در انفرادی سوم با امتیاز ۲۲.۲ رتبه هفتم را کسب کردند.

مسابقات لیگ مجازی بانوان با رقابت ۱۲۰ تیم شامل ۴۴۴ ورزشکار به صورت مجازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.