بررسی پرونده ۴۱ واحد تولیدی در کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان
26 دی 1400 - 7:36
شناسه : 298265
7
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی خبر داد: رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: پرونده ۴۱ واحد تولیدی، خدماتی و صنعتی در کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در استان مطرح و به ییشتر آنها با حمایت قضایی کمک زیادی شده است.
پ
پ

ناصر عتباتی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در  میاندوآب، اظهار کرد: کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در استان فعال بوده و در این راستا هر هفته جلساتی برگزار می‌شود.

وی افزود: در برخی مواقع نیز بدون نیاز به جلسه، دادستان مرکز استان ورود پیدا کرده و جلسه‌هایی که با بانک‌ها و مراکز اداری در حوزه صنعت، اشتغال و کارآفرینی برگزار و کمک‌های زیادی به حوزه سرمایه‌گذاری استان می‌شود.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: در این مدت پرونده ۴۱ واحد تولیدی، خدماتی و صنعتی در این کمیته مطرح و به ییشتر آنها با حمایت قضایی کمک زیادی شده است.

عتباتی هم چنین از افتتاح مجتمع گلخانه‌ای اداره زندان میاندوآب خبر داد و تصریح کرد: این مجتمع در فضایی به مساحت ۵۶۰ مترمربع و به منظور اشتغالزایی و درآمد زایی زندانیان و خانواده آنها فراهم شده است.

وی اظهار کرد: در این مجتمع زمینه برای مهارت آموزی و ایجاد اشتغبال پس از دوران محکومیت فراهم شده و با توجه به وجود فضا، توسعه آن بابت توسعه اشتغال در زندان پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.