شناسایی ۳۵ نقطه حادثه خیز در جاده های آذربایجان غربی/ راهداری زمستانی با فعالیت ۶۸ اکیپ از اول آذر در استان شروع می شود
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۸:۰۲
شناسه : 303627
6
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در کل استان 35 نقطه حادثه خیز شناسایی شده است که حساسیت داریم با سرعتکاه یا آشکار ساز نقاط حادثه خیز را کاهش داده و میزان تصادفات را به سمت صفر سوق دهیم.
پ
پ

پیمان آرامون در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در میاندوآب با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از بروز مشکل در راههای استان در فصل زمستان، اظهار کرد: در خصوص راهداری زمستانی، تجهیز راهدارخانه ها و بازسازی ماشین آلات راهداری و دپو نمک انجام شده و دپو مصالح سنگی هم در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی افزود: این کار تا پایان آبان ماه در دستور کار بوده و ان شالله از اول آذرماه عملیات راهداری زمستانی شروع می شود.

وی گفت: در سطح استان ۶۸ اکیپ راهداری استقرار خواهند یافت و تمام ماشین آلات راهداری نیز مشغول کار خواهند بود تا در طول زمستان تمام محورها را باز نگه داریم.

آرامون در ادامه با اشاره به اینکه نسبت به اصلاح نقاط حادثه خیز در سطح استان اهتمام ویژه داریم، تصریح کرد: در کل استان ۳۵ نقطه حادثه خیز شناسایی شده است که حساسیت داریم با سرعتکاه یا آشکار ساز نقاط حادثه خیز را کاهش دهیم و میزان تصادفات را به سمت صفر سوق دهیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی به روشنایی محورهای مواصلاتی نیز اشاره کرد و افزود: ۱۶۲ کیلومتر روشنایی در محورهای مواصلاتی استان داریم که تلاش می کنیم تمام آنها را به ویژه در زمستان روشن نگه داریم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.