سانحه رانندگی در میاندوآب منجر به فوت موتورسوار شد
۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
شناسه : 311342
7
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: برخورد ۲ دستگاه خودرو سواری و باری در این شهرستان منجر به فوت یک نفر شد.
پ
پ

سامان محمدی در گفتگو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: به دنبال اعلام حادثه رانندگی در جاده میاندوآب – تبریز، سریعاً اکیپی از سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب به‌منظور عملیات امداد و نجات به محل حادثه اعزام شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب افزود: در این حادثه که در ورودی کوی ولی‌آباد این شهرستان روی داده بود، دو دستگاه موتورسیکلت و وانت نیسان با یکدیگر برخورد کرده بود.

وی گفت: متأسفانه در این حادثه دلخراش رانندگی به علت برخورد شدید، راننده موتورسیکلت فوت شده بود.

محمدی تصریح کرد: جسد موتورسوار توسط نیروهای امدادی به گلشن زهرا انتقال یافت.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب اظهار کرد: باتوجه‌به افزایش تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان میاندوآب توجه به علائم راهنمایی‌ورانندگی و احتیاط لازم در رانندگی از سوی رانندگان و موتورسواران امری ضروری است.

میاندوآب در کریدور ارتباطی شمال غرب کشور واقع شده و محورهای مواصلاتی میاندوآب یکی از محورهای پرتردد و حادثه‌خیز است که متأسفانه سالانه چندین نفر براثر تصادف جان را از دست می‌دهند.

از سوی دیگر کارشناسان پلیس‌راه به رانندگان توصیه می‌کنند با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت کرده و به قوانین راهنمایی‌ورانندگی توجه داشته باشند تا شاهد این گونه حوادث ناگوار نباشیم.

 انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.