یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱ 8 رجب 1444 Sunday, 29 January , 2023 ساعت ×
دمای هوای آذربایجان غربی ۶ درجه کاهش می یابد
08 آذر 1401 - 17:27
شناسه : 303896
2
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی: رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: طبق نقشه‌ های پیش بینی و پیش یابی، دمای هوای استان از فردا چهارشنبه بین ۴ تا ۶ درجه سانتیگراد کاهش یافته و سردتر می ‌شود.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، مهدی صابری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: لازم است کشاورزان نسبت به برداشت سریع محصولات باقی مانده و یا پوشش محصولات در مزارع اقدام کنند تا دچار خسارت‌های احتمالی نشوند.

وی با بیان اینکه سامانه بارشی از عصر امروز وارد استان می‌شود و مناطق مرکز و جنوبی را در بر می‌گیرد، افزود: بارش‌های مطلوبی برای روزهای آخر هفته پیش بینی می‌شود.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش برف در مناطق سردسیر و کوهستانی نیز پیش بینی شده که اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از مخاطرات احتمالی ضروری است.

وی با بیان اینکه تمرکز بارش‌ها در روز چهارشنبه بوده و روزهای پنجشنبه تا شنبه بارش‌ها پراکنده خواهد بود، عنوان کرد: آب گرفتگی معابر، لغزندگی جاده‌ها، مه گرفتگی و کاهش افق دید در راه‌ها و محورهای ارتباطی نیز پیش بینی می‌شود که باید تدابیر لازم اندیشیده شود.

رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان تکاب با منفی سه درجه سانتیگراد سردترین شهر بود و دمای ارومیه بین منفی یک و مثبت ۱۱ درجه سانتیگراد گزارش شد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.