یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲ 16 ذو القعدة 1444 Sunday, 4 June , 2023 ساعت ×
جوانان انقلابی در فضای مجازی عرصه را بر دشمنان تنگ کردند
26 آبان 1401 - 17:37
شناسه : 303692
2
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی: فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت:برخلاف نگاه دشمنان و شبکه های ماهواره ای که بدنبال تخریب قشر جوان و جدایی آنان از انقلاب است ولی در صحنه عمل جوانان ما بر خلاف خواست دشمنان عمل کرده و امروز شاهد هستیم که جوانان خلاق و بافکر در این عرصه در حال ظهور و بروز هستند.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز در حاشیه بازدید از چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج فضای مجازی آذربایجان غربی گفت: آشناسازی مجموعه های نیروی ارزشمند بسیج با تخصص و مهارت در حوزه تولید محتوای دیجیتال از اهداف این رویداد است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: نخبه یابی، استعداد یابی و شناسایی نیروی متخصص و نخبه برای تلاش در عرصه تولید محتوای دیجیتال از دیگر اهداف اساسی این رویداد است.

وی با اشاره به تلاش های انجام گرفته در این رویداد، افزود: در این بازدید شعف و سرور خاصی به من دست داد و نوجوانانی را دیدم که ۱۶ سال سن داشتند ولی علی رغم سن کم دارای مهارت و تخصص و فکر ارزشمندی در تولید محتوای دیجیتال بودند و این مایه خوشحالی بود.

سردار شهسواری تصریح کرد: برخلاف نگاه دشمنان و شبکه های ماهواره ای که بدنبال تخریب قشر جوان و جدایی آنان از انقلاب است ولی در صحنه عمل جوانان ما بر خلاف خواست دشمنان عمل کرده و امروز شاهد هستیم که جوانان خلاق و بافکر در این عرصه در حال ظهور و بروز هستند.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی تصریح کرد: این جوانان شروع پویانمایی خود را با شلیک موشک نظام جمهوری اسلامی به عین الاسد نشان داده و در واقع هیمنه و اقتدار کذایی آمریکا با موشک‌های ایرانی به ذلت و خفت تبدیل می‌شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.