سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ 7 رمضان 1444 Tuesday, 28 March , 2023 ساعت ×
بخشش اجاره بهای سالن‌های تحت پوشش اداره ورزش و جوانان آذربایجان غربی در ایام کرونایی
19 آبان 1399 - 15:06
شناسه : 291373
10

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از بخشش اجاره بهای سالن های تحت پوشش اداره ورزش و جوانان آذربایجان غربی در روزهای کرونایی خبر داد و گفت: تاکنون ۲۱۵ باشگاه ورزشی برای دریافت تسهیلات جبران خسارت ناشی از ویروس کرونا در استان معرفی شده اند که تاکنون ۸۷۰ میلیون تومان تسهیلات به این باشگاه ها پرداخت شده و بقیه هم در دست پیگیری است.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، کیومرث پور ایراندوست در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: از آغاز شیوع کرونا تعدادی از رشته های ورزشی پر برخورد از جمله کاراته، کشتی، تکواندو و جودو در فضاهای خارج از سالن و مطابق با پروتکل های بهداشتی فعالیت می کنند و باشگاه های ورزشی نیز بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا تعطیل هستند.

وی افزود: ورزش استان از جمله بخش هایی است که از آغاز شیوع کرونا به صورت مستقیم بیش ترین خسارت را متحمل شده و باشگاه های ورزشی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی افزود: تاکنون ۲۱۵ باشگاه ورزشی برای دریافت تسهیلات جبران خسارت ناشی از ویروس کرونا در استان معرفی شده اند که تاکنون ۸۷۰ میلیون تومان تسهیلات به این باشگاه ها پرداخت شده و بقیه هم در دست پیگیری است.

پور ایراندوست تصریح کرد: در این مدت برای حمایت از بخش ورزش این اداره کل اجاره بهای سالن های تحت پوشش خود را از ۹۰ تا ۱۰۰ درصد بخشیده است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.