جمعه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۱ 9 جماد أول 1444 Friday, 2 December , 2022 ساعت ×
بازگشایی مرز تمرچین برای زائران اربعین، منشأ تحولات فرهنگی و اقتصادی خواهد شد
04 سپتامبر 2022 - 15:00
شناسه : 302415
4
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب گفت:بازگشایی مرز تمرچین برای زائران اربعین امام حسین (ع) برای آذربایجان غربی منشأ تحولات فرهنگی و اقتصادی خواهد شد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار حسین فرج زاده در جلسه ستاد عتبات عالیات و اربعین حسینی در میاندوآب، اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ایام پیاده روی اربعین حسینی و قرار گرفتن میاندوآب در مسیر زائران اربعین باید اقدامات لازم از سوی متولیان انجام گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب افزود: فضاسازی محیطی درون و برون شهری، آماده سازی ورودی های شهر، برپایی ایستگاه های صلواتی و مواکب اربعین حسینی از جمله اقداماتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مناسب برای روز اربعین حسینی در سطح شهرستان، گفت: در این زمینه نیز لازم است برگزاری ویژه برنامه ای تحت عنوان «پیاده روی جاماندگان اربعین» در سطح شهر در دستور کار قرار گیرد.

فرج زاده تصریح کرد: ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب نیز آمادگی لازم برای همکاری با ادارات و متولیان امر در برگزاری باشکوه مراسمات را دارد.

وی هم چنین با اشاره به بازگشایی مرز تمرچین برای عبور زائران اربعین حسینی، گفت: بازگشایی مرز تمرچین برای زائران اربعین امام حسین (ع) برای آذربایجان غربی منشأ تحولات فرهنگی و اقتصادی خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب افزود: در این زمینه نیز لازم است با فضاسازی مناسب ورودی و خروجی شهر به سمت مرز تمرچین به استقبال زائران برویم.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.