چهارشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۲ 12 ذو القعدة 1444 Wednesday, 31 May , 2023 ساعت ×
اولین مرکز کشت بافت آذربایجان غربی در میاندوآب احداث می‌شود
13 اردیبهشت 1402 - 8:45
شناسه : 307752
1
سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب: سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب گفت: بزرگ‌ترین باغ مادر و اولین مرکز کشت بافت در آذربایجان غربی باهدف رونق‌بخش کشاورزی، تربیت، جذب و تضمین کار و درآمد پایدار برای نیروی دانش‌آموزی در هنرستان شبانه‌روزی مرکز پردیس تحقیقات و آموزش کشاورزی میاندوآب ایجاد می‌شود.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، محمدرضا رضایی در حاشیه بازدید از مرکز آموزش و تحقیقات جهاد کشاورزی، گفت: هنرستان شبانه‌روزی کشاورزی میاندوآب پس از احیای پردیس تحقیقات و آموزش کشاورزی شهرستان با همکاری مرکز تحقیقات، جهاد کشاورزی و آموزش‌وپرورش بزرگ‌ترین باغ مادر با وسعت ۳۰ هکتار و اولین مرکز کشت بافت استان ایجاد می‌کند.

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب افزود: این کار باهدف توانمندسازی و آموزش دانش‌آموزان علاقه‌مند به علم روز کشاورزی، ایجاد زمینه اشتغال و درآمد پایدار و کشت و تکثیر محصولات کشاورزی سالم انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه هنرستان کشاورزی، بهترین عامل پیشرفت حوزه کشاورزی و ایجاد درآمد پایدار برای علاقه‌مندان این حوزه است، اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی فضاهای آموزشی، برنامه‌ریزی برای آینده و فردای کشور است.

رضایی تصریح کرد: انتظار داریم مجموعه آموزش‌وپرورش نسبت به اطلاع‌رسانی و آگاهی دانش‌آموزان از مزایای تحصیل در هنرستان کشاورزی قبل از انتخاب رشته تحصیلی اقدام نمایند.

در این بازدید رئیس مرکز تحقیقات، آموزش، ترویج و منابع طبیعی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، معاونت توسعه و برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه میاندوآب و جمعی از روسا و مدیران جهاد کشاورزی و آموزش‌وپرورش شهرستان نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.