شنبه, ۵ آذر , ۱۴۰۱ 3 جماد أول 1444 Saturday, 26 November , 2022 ساعت ×
امام حسین(ع) به ما درس عزت، شجاعت و مقاومت داد / دفاع مقدس نماد ایستادگی ملت ایران است
16 سپتامبر 2022 - 15:10
شناسه : 302586
2
امام جمعه موقت میاندوآب: امام جمعه موقت میاندوآب گفت: مکتب امام حسین(ع)، مکتب عزت، شهادت و ایثار و از خود گذشتگی بوده و امام حسین(ع) به ما درس مقاومت داد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام عادل گل حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی، اظهار کرد: مکتب امام حسین(ع)، مکتب عزت، شهادت و ایثار و از خود گذشتگی بوده و امام حسین(ع) به ما درس مقاومت داد.

امام جمعه موقت میاندوآب با بیان اینکه امام حسین(ع) در مقابل باطل، تسلیم نشد وبه ما درس عزت داد، افزود: ایستادگی ما در مقابل آمریکا و استکبار نیز برگرفته از مکتب عاشورا است.

وی با اشاره به اینکه کشورهایی که تسلیم آمریکا شده اند مانند لیبی و مصر و… برای ما الگوی روشن و بارز هستند، گفت: تسلیم در برابر آمریکا برای ما عزت نمی آورد بلکه مایه ذلت است.

گل حسینی در ادامه با اشاره به پیاده روی عظیم اربعین حسینی، تصریح کرد: دشمنان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در پیاده روی عظیم اربعین حسینی بودند ولی دیدیم که هرکس در مقابل این حرکت بایستد، سیلی سختی خواهد خورد.

امام جمعه موقت میاندوآب افزود: محبت امام حسین(ع) در دلهای مردم جاری است و هیچ زمانی ذره ای از این محبت کم نمی شود.

وی هم چنین به هفته دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: هفته دفاع مقدس نماد ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار است که امروز این ایستادگی و مقاومت مردم ایران جهان شمول شده و جبهه مقاومت گسترده تر شده و همه مدافع نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی به مرگ ملکه انگلستان نیز اشاره کرد و افزود: مرگ ملکه انگلیس می‌تواند بهانه‌ای برای بازگو کردن تاریخ سرتاسر استعماری  و ظلم این کشور در جهان باشد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.