اعزام ۸۳۰۰ نفر از میاندوآب به اردوهای راهیان نور شمال غرب کشور
24 تیر 1402 - 10:57
شناسه : 309693
0
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب خبر داد: جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب گفت: امسال بیش از هشت هزار و ۳۰۰ نفر از میاندوآب به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می‌شوند.
پ
پ

سرهنگ پاسدار منوچهر مؤدبی در گفتگو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به آغاز اعزام کاروان‌های راهیان نور شمال غرب از میاندوآب، اظهار کرد: بر اساس پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، بیش از هشت هزار و ۳۰۰ نفر از میاندوآب به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می‌شوند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب افزود: این تعداد زائر بر اساس زمان‌بندی انجام‌گرفته در قالب چهار مرحله به مناطق عملیاتی اعزام و از این مناطق بازدید می‌کنند.

وی گفت: زائران اعزامی در قالب این کاروان‌ها از مناطق عملیاتی در شهرستان میاندوآب، ارومیه و شمال غرب کشور بازدید می‌کنند.

مؤدبی با اشاره به برگزاری جلسه ستاد شهرستانی اردوهای راهیان نور به ریاست فرمانداری، تصریح کرد: همه ما در قبال خون شهدا وظیفه داشته و باید دست‌به‌دست هم داده و شرایطی را فراهم کنیم تا نسل امروزی با رشادت‌های این عزیزان آشنا شوند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب اظهار کرد: اردوهای راهیان نور بهترین فرصت و زمینه برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت نسل اول انقلاب به نسل‌های امروزی است.

وی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت بهترین فرصت برای جهاد تبیین است، افزود: جوانان و نسل امروزی از این طریق با حضور در مناطق عملیاتی با رشادت‌های رزمندگان اسلام آشنا شوند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.