سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
درباره ما

پایگاه خبری،تحلیلی زرین خبر حاصل تلاش عده ای جوان است که  به میدان آمده اند تا با به رسالت خود عمل کنند.رسالتی که بر اساس آن  حجاب ها وغبارهای نشسته بر وقایع را کنار زده و شفافیت را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

پایگاه خبری-تحلیلی زرین خبرعملیاتی کردن اهداف  بلند بالایی را برای توسعه و پیشرفت شهرمان مورد توجه ویژه خود قرار داده استو مرز فعاليتهاي خود را تعریف شده بر اساس اصول انقلاب اسلامي ، قانون اساسي، مراقبت از منافع ملي، مصالح مردم و باورهاي ايماني جامعه دانسته و با رويكرد مردم مدارانه واقعيت‌ها را رصد مي‌كند و نقد جدي و اصولي را عنصر زاينده يك جامعه پويا دانسته و نگاه گروه گرايانه،يگانگي و طايفه‌اي را در برابر منافع شهر برنمی تابد ودر باورش مردم ولي نعمت و محور و مسوولان نظام خدمتگزاران آن هستند و هر يك ضمن برخورداري از حقوقي كه رعايتش واجب است، مسئوليت‌هايي نيز برعهده دارند.

زرین خبر ارگان هیچ حزب و جناح سیاسی نیست، هرچند که در جریان مسایل سیاسی روز ایران، فعالانه حضور رسانه ای خواهد داشت.

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محفلی مناسب برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

ودر مسیر دستیابی به اهدافمان دستمان را به نشان همدلی به روی تک تک مخاطبان عزیز، مدیران و اصحاب رسانه باز می کنیم تا در مسیر خدمتگزاری زنجیره ای باشیم که حفره های آن آکنده از عطر تلاش و سازندگی است و سندی مکتوب را رقم بزنیم برای نسل های آینده.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری (در صورت نقل یا ترجمه) و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب (پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده، احتمالا منتشر و در صورت لزوم با فرستنده تماس گرفته خواهد شد.

زرین خبر  پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

باتشکر- مدیرمسئول پایگاه خبری، تحلیلی زرین خبر

تماس با ما 09149816724    -   zarinkhabar@gmail.com

اخبار شهرستان
رئیس امور منابع آب میاندوآب
نارضایتی 79 درصدی از عملکرد شورای شهر میاندوآب
رئیس دادگستری شهرستان میاندوآب:
فرماندار میاندوآب:
سنت شکنی در شورای شهر با رای 11 نفره!
یتیم شهر میاندوآب و خودکرده ای را که تدبیر نیست!
پایان مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای آذربایجان غربی/ میاندوآب، سوم شد
امام جمعه میاندوآب مطرح کرد؛
کشف بیش از دو میلیون عدد مواد محترقه در میاندوآب + تصاویر
کشف 212 هزار عدد قرص غیرمجاز و روانگردان در میاندوآب + تصاویر
پرداخت وام ازدواج به دو هزار نفر در میاندوآب/ یک هزار و 689نفر هنوز پشت نوبت وام ازدواج هستند
نجات 50 نفر از برف و کولاک در باروق میاندوآب/ برف و کولاک راه 40 روستای باروق را بست