سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
اخبار > انبار امدادی و قایق بادی، از نیازهای اصلی هلال احمر میاندوآب/ پایگاه امداد جاده ای در محور میاندوآب- مهاباد و جاده سرچم ساخته شود


فرماندار میاندوآب:

فرماندار میاندوآب:

انبار امدادی و قایق بادی، از نیازهای اصلی هلال احمر میاندوآب/ پایگاه امداد جاده ای در محور میاندوآب- مهاباد و جاده سرچم ساخته شود

فرماندار میاندوآب گفت: انبار امدادی هلال احمر در میاندوآب تخریبی بوده و در کنار قایق بادی از نیازهای اصلی این شهرستان است که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

   

به گزارش زرین خبر، ناصر امیری در دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی در سخنانی کوتاه با تقدیر از تلاش های اعضای جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: اعضای جمعیت هلال احمر همواره در بحران ها در صحنه حضور داشته و تلاش می کنند.

فرماندار میاندوآب با اشاره به اهمیت این شهرستان و لزوم توسعه امکانات، افزود: میاندوآب یک قطب در منطقه است و از سوی دیگر شهرستان ویژه بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه انبار امدادی هلال احمر در میاندوآب تخریبی است، گفت: انبار امدادی، از نیازهای اصلی این شهرستان است که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

امیری با اشاره به پیش بینی ساخت پایگاه جاده ای در محور میاندوآب- سرچم، تصریح کرد: از سوی دیگر ساخت پایگاه امداد جاده ای در محور میاندوآب- مهاباد موضوع دیگری است که امید داریم مسئولان استانی عنایت و توجه ویژه ای به آن داشته باشند.

فرماندار میاندوآب نیاز به قایق بادی را از دیگر ضروریات و نیازهای این شهرستان عنوان و تصریح کرد: با توجه به اینکه میاندوآب دارای دو رودخانه زرینه و سیمینه رود است و  احتمال وقوع سیل، نیاز به یک قایق بادی در مواقع بحرانی و نیاز در این شهرستان احساس می شود که امیدواریم این موضوع نیز حل شود.

وی  هم چنین با درخواست از مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مبنی بر ساخت دفتر نمایندگی در شهر باروق، اظهار کرد: با توجه به اختصاص زمینی به این موضوع ، امیدوار به توجه ویژه به این امر هستیم.

امیری با تاکید بر ایجاد بخش های جدید در درمانگاه هلال احمر شهرستان میاندوآب،  افزود: درمانگاه هلال احمر خدمات مناسبی به مردم ارائه می دهد که امیدواریم بخش های جدید نیز در این درمانگاه ایجاد و راه اندازی شود تا شاهد ارائه خدمات بهتر و بیشتر باشیم.

 
انتهای پیام/
تاریخ مخابره: 1395/10/22  |  زمان: ٠٩:٣١  | شماره خبر: ٢٧١٣٨٠  

 


 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار شهرستان
رئیس امور منابع آب میاندوآب
نارضایتی 79 درصدی از عملکرد شورای شهر میاندوآب
رئیس دادگستری شهرستان میاندوآب:
فرماندار میاندوآب:
سنت شکنی در شورای شهر با رای 11 نفره!
یتیم شهر میاندوآب و خودکرده ای را که تدبیر نیست!
پایان مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای آذربایجان غربی/ میاندوآب، سوم شد
امام جمعه میاندوآب مطرح کرد؛
کشف بیش از دو میلیون عدد مواد محترقه در میاندوآب + تصاویر
کشف 212 هزار عدد قرص غیرمجاز و روانگردان در میاندوآب + تصاویر
پرداخت وام ازدواج به دو هزار نفر در میاندوآب/ یک هزار و 689نفر هنوز پشت نوبت وام ازدواج هستند
نجات 50 نفر از برف و کولاک در باروق میاندوآب/ برف و کولاک راه 40 روستای باروق را بست