جمعه ٠١ بهمن ١٣٩٥
اخبار > سر در نمی آورم که چگونه کارگران را ما اخراج کرده ایم؟/ 118 صفحه سند آماده کرده ایم که از همه آنها شاکی می شوم


رئیس شورای شهر میاندوآب:

سر در نمی آورم که چگونه کارگران را ما اخراج کرده ایم؟/ 118 صفحه سند آماده کرده ایم که از همه آنها شاکی می شوم

رئیس شورای شهر میاندوآب گفت: حدود 114یا 118 صفحه، از مواردی که علیه ما در فضای مجازی مطلب نوشته شده است، آماده کرده ایم که به ترتیب از همه آنها شاکی می شوم و اکنون به خاطر وضعیت شهر، مطرح نمی کنیم و می خواهیم فضا آرام شود.

   

به گزارش زرین خبر، اسکندر سجادی در جلسه شورای شهر میاندوآب که با حضور هفت نفر از 11 عضو برگزار شد با اشاره به موضوع کارگران شهرداری، اظهار کرد: امام جمعه ما را دعوت کرده بود و می گفت که با اینها قرار داد ببندید ولی بعد از تحقیق، نتیجه گرفته بود که نیروهای شهرداری 2/5 برابر است.

رئیس شورای شهر میاندوآب با بیان اینکه امام جمعه پیشنهاد داد تا کارگران به صورت شرکتی مشغول شوند، افزود: ولی نماینده کارگران می گفت که در آن صورت از وضعیت موجود هم تزلزل می کنیم.

وی گفت: امام جمعه در این جلسه گفت که با توجه به شرایط موجود، باید به وقت خود بررسی می شد و در بودجه می آمد و مراحل قانونی گزینش شما طی می شد که انجام نگرفته است و اکنون باید در این وضعیت، زمستان را طی کنید تا کار دیگری، پیدا کنید.

سجادی هم چنین با بیان اینکه امام جمعه اعلام کرد که یکی از مسئولان در حضورعلما گفته، سجادی کارگران را اخراج کرده است، تصریح کرد: من هم حتی در جلسه ای در اینجا اعلام کردم که آنها که می گویند این ها، کار کنند، کتبی بنویسند.

رئیس شورای شهر میاندوآب با اشاره به اینکه بنده هر گونه حساب و کتاب می کنم، متوجه نمی شوم که چگونه آنها را اخراج کرده ایم، اظهار کرد: حدود 114یا 118 صفحه، از مواردی که علیه ما در فضای مجازی مطلب نوشته شده است، آماده کرده ایم که به ترتیب از همه آنها شاکی می شوم و اکنون به خاطر وضعیت شهر، مطرح نمی کنیم و می خواهیم فضا آرام شود و امام جمعه هم گفت که حقتان است و می توانید.

وی با بیان اینکه مدیرکل به من گفته که نظر استاندار این است که حق اخراج یک کارگر را ندارید، افزود: در شورای شهر با اکثریت رای اعضا اخذ مجوز تصویب شده است، خوب هیئت تطبیق تشکیل دهند و بلامانع را اعلام کنند تا همه چیز تمام شود.

سجادی گفت: بر اساس قانونی، مدت زمانی است که اگر هیئت تطبیق تشکیل نشود، مصوبه خودبخود حل می شود و به نظرم تا این مدت هیئت تطبیق را تشکیل نمی دهند که البته این عدم تشکیل جلسه باید با دلیل باشد.

وی از واریز حقوق دو ماه کامل و یک نیم حقوق در مدت سرپرست شهرداری نیز خبر داد و در ابتدای جلسه اعلام کرد که علی رغم حضور کمتر از دو سوم اعضا، به استناد ماده 36 جلسه با حضور نصف به علاوه یک اعضا رسمی است.

 
انتهای پیام/
تاریخ مخابره: 1395/10/19  |  زمان: ١٦:٤٦  | شماره خبر: ٢٧١٢١٤  

 


 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار شهرستان
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا؛
پیام رهبر معظم انقلاب درپی حادثه دردناک فروریختن ساختمان در مرکز شهر تهران:
19 ژانویه؛ شکست هیمنه کمونیسم در آذربایجان و بازگشت به آغوش اسلام
امام جمعه میاندوآب:
 محیط بانان میاندوآبی، خون اهدا کردند + تصاویر
رئیس شبکه دامپزشکی میاندوآب
کشف 8 هزار قلم محصول شوینده غیربهداشتی در میاندوآب
رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب خبر داد:
روحانی در نشست خبری:
مردم سخن می گویند/ مروری بر خواسته های دیروز و امروز مردم از برجام و دولت + فیلم
کشف بیش از یک میلیون نخ سیگار خارجی قاچاق در میاندوآب