جمعه ٠١ بهمن ١٣٩٥
اخبار > خبرنگاران موارد مطروحه را ننویسند عذرشان خواسته می شود/ از کارگران خجالت می کشم/مگر پادگان هست که دستور می دهند/مدیرکل حق محاکمه من را ندارد


عضو شورای شهر میاندوآب؛

خبرنگاران موارد مطروحه را ننویسند عذرشان خواسته می شود/ از کارگران خجالت می کشم/مگر پادگان هست که دستور می دهند/مدیرکل حق محاکمه من را ندارد

عضو شورای شهر میاندوآب گفت: اینجا مگر پادگان است که دستور می دهی؟ روز پنج شنبه هم به مدیرکل گفتم که من نماینده مردم هستم و حق محاکمه من را نداری، مردم من را انتخاب کرده اند.

   

به گزارش زرین خبر،  رحیم حاجی زاده در جلسه شورای شهر میاندوآب که با حضور هفت نفر از 11 عضو برگزار شد در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه اگر خبرنگاران هر آنچه را که می گوییم، ننویسند، عذرشان خواسته می شود، اظهار کرد: اخطار می دهم هر آنچه را که اتفاق می افتد باید به مردم انعکاس دهید و اگر اجازه نمی دهند بگویید تا بدانیم.

این عضو شورای شهر میاندوآب با بیان اینکه آنها که به شورای شهر دستور می دهند، بگویند که چرا عده ای به جلسات نمی آیند، گفت: عده ای دایه مهربان تر از مادر شده اند و با شعار نمی شود کار کرد.

وی با اشاره به اینکه بارها گفته ایم حق و حقوق کارگران را بدهند و شما هم از آن ها دفاع کردید، افزود: امروز هم از کارگران دفاع می کنید، دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟

حاجی زاده تصریح کرد: اینجا مگر پادگان است که دستور می دهی؟ روز پنج شنبه هم به مدیرکل گفتم که من نماینده مردم هستم و حق محاکمه من را نداری، مردم من را انتخاب کرده اند.

عضو شورای شهر میاندوآب با بیان اینکه گفتیم تا کار عمرانی انجام ندهند و حق و حقوق کارگران را بدهید، اظهار کرد: دوربین ما را هم ببرید، این توهین به مردم است، باید دید سیاسی داشته باشید.

وی افزود: اگر می توانید به من پرونده سازی کنید، صلاحیت ندهید اما می گیرم.

حاجی زاده با اشاره به اینکه این ها خود را به رئیس جمهور چسبانده اند، گفت: رئیس جمهور گفت آزادی بیان و اگر شورای شهر نگوید، پس چه کسی بگوید؟ اگر روزنامه نگار ننویسد پس چه کسی بنویسد؟

عضو شورای شهر میاندوآب با بیان اینکه این ها را به استاندار هم می گویم، اظهار کرد: عده ای را قلدر کرده ای، به خاطر مردم و شهر ساکت نشسته ایم ولی شما رودار تر می شوی.

وی با اشاره به اینکه از چه چیز باید بترسم، تو باید بترسی که مسئولیت گرفته ای، تصریح کرد: همه بد هستند، پس چه کسی خوب هست؟ از خجالت کارگران نمی توانیم بیرون برویم.

 
انتهای پیام/
تاریخ مخابره: 1395/10/19  |  زمان: ١٠:٤٢  | شماره خبر: ٢٧١١٩٢  

 


 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار شهرستان
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا؛
پیام رهبر معظم انقلاب درپی حادثه دردناک فروریختن ساختمان در مرکز شهر تهران:
19 ژانویه؛ شکست هیمنه کمونیسم در آذربایجان و بازگشت به آغوش اسلام
امام جمعه میاندوآب:
 محیط بانان میاندوآبی، خون اهدا کردند + تصاویر
رئیس شبکه دامپزشکی میاندوآب
کشف 8 هزار قلم محصول شوینده غیربهداشتی در میاندوآب
رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب خبر داد:
روحانی در نشست خبری:
مردم سخن می گویند/ مروری بر خواسته های دیروز و امروز مردم از برجام و دولت + فیلم
کشف بیش از یک میلیون نخ سیگار خارجی قاچاق در میاندوآب