جمعه ٠٦ اسفند ١٣٩٥
اخبار > باید مراقب توطئه آتش بس در سوریه بود/ مسئولان شفاف سازی کنند و مشکلات را به گردن بگیرند/ با توهین و تشویش کنندگان اذهان عمومی در شبکه های اجتماعی برخورد شود


امام جمعه میاندوآب:

امام جمعه میاندوآب:

باید مراقب توطئه آتش بس در سوریه بود/ مسئولان شفاف سازی کنند و مشکلات را به گردن بگیرند/ با توهین و تشویش کنندگان اذهان عمومی در شبکه های اجتماعی برخورد شود

امام جمعه میاندوآب گفت: باید کمیته ای تشکیل و با کسانی که در شبکه های اجتماعی در گروه ها و کانال ها به دنبال تشویش اذهان عمومی هستند، برخورد قانونی انجام گیرد.

   

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با بیان اینکه باید مراقب توطئه آتش بس بود، اظهار کرد: ترکیه چرا زمانی که داعش وارد سوریه و حلب می شد، آتش بس اعلام نمی کرد؟ و اکنون که جبهه مقاومت با پیشروی داعش را از شهرهای سوریه خارج کرده  به دنبال آتش بس است.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه ترکیه وقتی دید داعش به شهرهای آن نزدیک می شود، به دنبال آتش بس رفت، افزود: از یک طرف آتش بس اعلام می شود و از طرف دیگر تروریست ها آب میلیون ها نفر را قطع می کنند و این نشان می دهد که آنها قابل اعتماد نیستند.

وی تجزیه سوریه را از اهداف دشمنان و تروریست ها عنوان کرد و گفت: تجزیه سوریه نباید اتفاق بیفتد و باید تمامیت ارضی این کشور حفظ شود و نباید در این زمینه به دشمن فرصت داد چرا که اگر به دشمن فرصت دهی پیش روی می کند.

حسن زاده تصریح کرد: تنها کشوری که از آتش بس منفعت می برد، ترکیه است که نطفه داعش را منعقد کرده و از آن حمایت نموده است و اکنون از ترس اینکه وارد کشور شود، آتش بس را مطرح می کند.

امام جمعه میاندوآب در ادامه با تاکید بر اینکه مسئولان باید پاسخگو باشند و نباید مشکلات خود را به گردن دیگران بیاندازند، اظهار کرد: باید شفاف سازی کرد و همه مسئولان پاسخگو بوده و مشکلات و تقصیرات خود را گردن بگیرند نه اینکه از خود سلب مسئولیت کنند.

وی با بیان اینکه باید متحد و همدل بود، افزود: متاسفانه عده ای از کاه، کوه می سازند، موضوع گورخواب ها، مربوط به چند نفر بود که متاسفانه کسانی که مسئول بودند آن را مطرح کردند.

حسن زاده با تاکید بر اینکه ما بارها اعلام کردیم که آمریکا بدعهد است و با بدعهد نمی شود مذاکره کرد، تصریح کرد: این موضوع نیز بارها مشاهده شد و کنگره آمریکا در نخستین جلسه خود در دور جدید، سه تحریم علیه ایران تصویب کرد.

امام جمعه میاندوآب گفت: آمریکای ملعون و جنایت کار به هیچ کس اعم از اصولگرا، اصلاح طلب، اعتدال و... رحم نمی کند، و به دنبال از بین بردن نظام و انقلاب اسلامی است و در مقابل مردم همیشه در صحنه، مومن و انقلابی ایران اسلامی تا جان در بدن دارند از شعار "مرگ بر آمریکا" دست بر نمی دارند.

وی به تهدیدات فضای مجازی در شهر و کشور ما اشاره و اظهار کرد: مسئولان امنیتی، اجتماعی، سیاسی و انتظامی و قضایی باید وارد عمل شده و با این معضل برخورد کنند چرا که فضای مجازی به مکانی برای توهین و تهدید تبدیل شده است.

حسن زاده با بیان اینکه متاسفانه چند ماه مانده به انتخابات شوراهای اسلامی، عده ای گروه و کانال تشکیل داده و به دنبال تشویش اذهان و به اختلاف کشاندن هستند، تصریح کرد: فضای مجازی کشور و شهر ما را آلوده کرده است و باید به این موضوع رسیدگی کرد.

امام جمعه میاندوآب با تاکید بر اینکه نباید از کسانی که با شایعه سازی و کسانی که شهر را به اختلاف و تشویش اذهان می کنند، غفلت کرد، افزود: حتی در فضای مجازی به ارزش ها و آرمان های نظام و انقلاب نیز توهین می شود و بنده به تنهایی در مقابل کسانی که به مسئولان، ارزش های نظام و انقلاب و خون شهدا توهین می کنند، می ایستم.

وی گفت: باید کمیته ای تشکیل و با کسانی که در شبکه های اجتماعی در گروه ها و کانال ها به دنبال تشویش اذهان عمومی هستند، برخورد قانونی انجام گیرد.

حسن زاده تصریح کرد: از سوی دیگر کسانی که مدعی قانونگذاری برای شهر بوده و از هم اکنون دست به توهین به این و آن می زند، نباید تایید صلاحیت شود.

امام جمعه میاندوآب اظهار کرد: حجاب در اسلام از ضروریات دین است و باید بیش از این در حفظ آن تلاش کرد وشورای عالی انقلاب فرهنگی نیز باید به مسائل فرهنگی بیشتر توجه کند.

 
انتهای پیام/
تاریخ مخابره: 1395/10/17  |  زمان: ١٤:٥٧  | شماره خبر: ٢٧١١٠٣  

 


 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار شهرستان
واکنش شهردار سابق میاندوآب به اظهارات مختلف مطرح شده علیه وی؛
تلگرام، محفلی برای تبلیغات زودهنگام و زورآزمایی کاندیداهای احتمالی شورای شهر
نقش مهم خیرین سلامت در ارتقای سلامت در جامعه/ در حوزه خیرین باید به کارهای زیربنایی بها داد
رئیس امور منابع آب میاندوآب
نارضایتی 79 درصدی از عملکرد شورای شهر میاندوآب
رئیس دادگستری شهرستان میاندوآب:
فرماندار میاندوآب:
سنت شکنی در شورای شهر با رای 11 نفره!
یتیم شهر میاندوآب و خودکرده ای را که تدبیر نیست!
پایان مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای آذربایجان غربی/ میاندوآب، سوم شد