سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
اخبار > تفکیک حوزه های انتخابیه از نان شب ما واجب تر است


درخواست امام جمعه میاندوآب از مسئولین کشوری و نمایندگان مجلس،

درخواست امام جمعه میاندوآب از مسئولین کشوری و نمایندگان مجلس،

تفکیک حوزه های انتخابیه از نان شب ما واجب تر است

امام جمعه میاندوآب گفت: مشکل و دلیل اصلی عقب ماندگی میاندوآب در 35 سال گذشته عدم تفکیک حوزه های انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ و تکاب است.

   

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در جمع نمازگزاران میاندوآبی اظهار کرددر این یک سالی که در میاندوآب هستم در مورد مشکلات میاندوآب تحقیق کرده ام و یافته ام که  درد و دلیل اصلی مشکلات و عقب ماندگی میاندوآب، عدم تفکیک حوزه های انتخابیه است.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه نه نمایندگان قبلی را می شناسم و نه مخالف نمایندگان فعلی هستم، گفت: میاندوآب را دو نماینده بودن عقب نگه داشته است نه نمایندگان فعلی و قبلی.

وی افزود: مسئولین برخی از ادارات پاسخگو نیستند و این واقعاً برای ما درد است که یک مسئول خلاف می کند می خواهیم او را سرجای خود بنشانیم سراغ نماینده دیگر می رود و می خواهیم مسئولی را که کار خوب و شایسته ای انجام داده تشویق کنیم مانع می شوند و می گویند وی آدم فلانی است، می خواهی بر اساس حق و عدالت حرف بزنی می گویند طرفدار فلان نماینده  است.

حسن زاده با بیان اینکه جمعیت 260 هزار نفری میاندوآب خواسته تفکیک حوزه های انتخابیه هستند، تصریح کرد: تنها راه پیشرفت و توسعه میاندوآب و اتحاد و همدلی در این شهر، تفکیک حوزه های انتخابیه است که در کمیسیون شوراها تصویب شده است و امیدواریم که در صحن علنی نیز نمایندگان با این تفکیک موافقت کنند.

امام جمعه میاندوآب با انتقاد از ضعف برخی از مدیران کل استانی خطاب به استاندار آذربایجان غربی گفت: آقای استاندار در انتخاب مدیران کل دقت کنند چون ضعف برخی از مدیران کل باعث عقب ماندگی میاندوآب شده است.

وی اظهار کرد: اگر مدیرکل اداره ای تشخیص می دهد که مسئول یک اداره در شهرستان ضعیف است و او را می خواهد عوض کنند چرا عوض نکرده و او را دوباره به جای خود بر می گرداند و اگر قادر و تواناست چرا اصلاً می خواهد او را عوض کند.

حسن زاده با تاکید بر اینکه ما می خواهیم اتحاد و وحدت داشته باشیم، افزود: تمام وجود ما برای این است که در شهر اختلاف نباشد و تنها راه این امر نیز تفکیک حوزه های انتخابیه است.

امام جمعه میاندوآب گفت: امیدوارم این درخواست من به گوش رئیس، هیئت رئیسه و نمایندگان محترم مجلس برسد و آنها بدانند که ما نه آب، نه برق، نه گاز و نه تلفن می خواهیم بلکه خواسته مردم میاندوآب تفکیک حوزه های انتخابیه است.

 

 
انتهای پیام/
تاریخ مخابره: 1393/08/23  |  زمان: ١٦:٢٦  | شماره خبر: ١٨٩٥٦١  

 


 

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/10/01 14:38
0
1
درد ما بي كاري جوانان ماست درد ما اشتغال است درد ما بهداشت و درمان است درد ما كشاورزي متلاشي ماست و البته حرف جناب عالي نيز بسيار متين و درست است
کاربر مهمان
1393/12/28 0:21
0
1
ان شاءالله استانی می شود و راحتر هم می شویم ! خسته شدیم از دخالت های نمایندگان در عزل و نصب مدیران شهرستان که تنها ملاک تعویض نه کارایی و بهره وری بلکه داشتن ارتباط نزدیک با نمایندگان فقط ملاک عزل و نصب هاست و ... آنها با این کارها حتی شان دانشگاهها را هم پایین آورده اند .جایی که به اعتبار علم و دانش مکان مقدسی است اما ...
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار شهرستان
رئیس امور منابع آب میاندوآب
نارضایتی 79 درصدی از عملکرد شورای شهر میاندوآب
رئیس دادگستری شهرستان میاندوآب:
فرماندار میاندوآب:
سنت شکنی در شورای شهر با رای 11 نفره!
یتیم شهر میاندوآب و خودکرده ای را که تدبیر نیست!
پایان مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای آذربایجان غربی/ میاندوآب، سوم شد
امام جمعه میاندوآب مطرح کرد؛
کشف بیش از دو میلیون عدد مواد محترقه در میاندوآب + تصاویر
کشف 212 هزار عدد قرص غیرمجاز و روانگردان در میاندوآب + تصاویر
پرداخت وام ازدواج به دو هزار نفر در میاندوآب/ یک هزار و 689نفر هنوز پشت نوبت وام ازدواج هستند
نجات 50 نفر از برف و کولاک در باروق میاندوآب/ برف و کولاک راه 40 روستای باروق را بست