جمعه ٠٦ اسفند ١٣٩٥
اخبار > میاندوآب، صاحب کلینیک تخصصی سرطان می شود


مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب:

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب:

میاندوآب، صاحب کلینیک تخصصی سرطان می شود

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از ساخت کلینیک تخصصی تشخیص و درمان بیماران سرطانی در این شهرستان خبر داد.

   

به گزارش زرین خبر، بیماری های سرطان یکی از علل اصلی مرگ و میر در دنیا به شمار می رود و در کشور ما و شهرستان میاندوآب نیز بر اساس گفته ها، یکی از عوامل مرگ و میر است که تشخیص به موقع و درمان آن می تواند بیمار را از مرگ نجات دهد.

از سوی دیگر بیماران سرطانی در میاندوآب علی رغم اینکه این شهرستان قطب درمان در جنوب آذربایجان غربی است برای درمان بیماری خود به شهرهایی مانند تبریز، ارومیه و تهران و... مراجعه می کنند که همین امر لزوم احداث یک مرکز درمانی در زمینه تشخیص و درمان بیماری های سرطان را می رساند.

در همین زمینه مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از ساخت کلینیک تخصصی تشخیص و درمان بیماران سرطانی در این شهرستان خبر داده و گفته که این کلینیک تحصصی در حال ساخت است.

سهراب حیدری گفت: این کلینیک هم اکنون از پیشرفت 90 درصدی برخوردار است و امیدواریم با تکمیل و اتمام آن در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با بیان اینکه با تکمیل و راه اندازی این کلینیک، بیماران سرطانی برای درمان خود مجبور به مراجعه به شهرهای دیگر نیستند، اظهار کرد: بيماران سرطانی برای دريافت خدمات بهتر و بیشتر به شهرهای بزرگ مراجعه می کنند که با تکمیل احداث و افتتاح اين کلینيک، مشکل درمان بيماران سرطانی در این زمینه تا حدودی رفع می شود.

وی افزود: قدم های خوبی برای ارتقا میزان سطح خدمات درمانی و بهداشتی و سلامت مردم جنوب آذربایجان غربی در میاندوآب برداشته شده است که با تکمیل پروژه های در دست اجرا شاهد، تحول دیگری در این بخش نیز خواهیم بود.

حیدری هم چنین با تقدیر از خیرین سلامت شهرستان میاندوآب تصریح کرد: خیرین سلامت نیز در ارتقا سطح خدمات درمانی و بهداشتی در میاندوآب نقش مهمی داشته اند که از آن جمله می توان به ارتقا تخت های ICUاز پنج به 15 تخت با کمک خیرین سلامت اشاره کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب ایجاد مرکز مشاوره بیماری های رفتاری در مرکز بهداشت، احداث سردخانه، پارکینگ و سردرب بیمارستان عباسی را از دیگر پروژه هایی عنوان کرد که با کمک خیرین سلامت احداث شده اندش.

 
انتهای پیام/
تاریخ مخابره: 1395/10/18  |  زمان: ١٠:٢٠  | شماره خبر: ٢٧١١٣٨  

 


 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار شهرستان
واکنش شهردار سابق میاندوآب به اظهارات مختلف مطرح شده علیه وی؛
تلگرام، محفلی برای تبلیغات زودهنگام و زورآزمایی کاندیداهای احتمالی شورای شهر
نقش مهم خیرین سلامت در ارتقای سلامت در جامعه/ در حوزه خیرین باید به کارهای زیربنایی بها داد
رئیس امور منابع آب میاندوآب
نارضایتی 79 درصدی از عملکرد شورای شهر میاندوآب
رئیس دادگستری شهرستان میاندوآب:
فرماندار میاندوآب:
سنت شکنی در شورای شهر با رای 11 نفره!
یتیم شهر میاندوآب و خودکرده ای را که تدبیر نیست!
پایان مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای آذربایجان غربی/ میاندوآب، سوم شد