سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
اخبار > مردم با حضور حماسی در 9 دی تاریخ ساز شدند/ حماسه 9 دی همه نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد


کارشناس علوم سیاسی و دینی:

مردم با حضور حماسی در 9 دی تاریخ ساز شدند/ حماسه 9 دی همه نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد

کارشناس علوم سیاسی و دینی گفت: حماسه 9 دی در جهان اسلام به عنوان یک حرکت سیاسی و معنوی تاثیرگذار و مانند انقلاب اسلامی ایران، حرکت بی نظیری بود که مردم آن را رقم زدند.

   

حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد قهرمانی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه مردم سرافراز، مومن و متدین ایران اسلامی در 9 دی حماسه عظیمی را خلق کردند، اظهار کرد: مردم با حرکت خودجوش ملی، یک حماسه بزرگ را در تاریخ انقلاب اسلامی و بشریت به ثبت رساندند.

این کارشناس علوم سیاسی و دینی افزود: حماسه 9 دی در جهان اسلام به عنوان یک حرکت سیاسی و معنوی  تاثیرگذار و مانند انقلاب اسلامی ایران، حرکت بی نظیری بود که مردم آن را رقم زدند.

وی با اشاره به اینکه مردم با حماسه 9 دی یک حماسه بزرگ تاریخی در راستای تحکیم مبانی انقلاب اسلامی و مبانی ولایت فقیه رقم زدند، گفت: همه جهان بشریت از این حرکت عظیم ملت ایران مات و مبهوت شدند که خواب مستکبران عالم را که به فتنه گران چشم دوخته بودند، پریشان ساخت.

قهرمانی با بیان اینکه همه دشمنان داخلی و خارجی دست به دست هم داده بودند تا در مقابل نظام بایستند، تصریح کرد: مردم در 9 دی ماه همه نقشه های استکبار و دشمنان داخلی و خارجی را نقش بر آب کرده و مشت محکمی بر دهان آنان زدند.

امام جمعه سابق میاندوآب اظهار کرد: مردم با حضور حماسی در 9 دی ماه بار دیگر به دنیا نشان دادند که هم چنان عاشق اهل بیت(ع)، پشتیبان ولی فقیه و ارزش های الهی هستند و از انقلاب و نظام که یادگار امام راحل(ره) و شهداست، دفاع می کنند.

وی با تاکید بر اینکه حماسه 9 دی عظمت ملت بصیر ایران را به دنیا نشان داد، افزود: همه ملت مستضعف جهان از حضور حماسی ملت ایران روح تازه ای گرفتند و این حرکت انرژی مثبتی را به کالبد مستضعفان عالم وارد کرد که با حرکت مردمی و تحت فرمان رهبری الهی می توانند به آرمان هایشان دست یافته و مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنند.

قهرمانی با اشاره به اینکه ما امروز آثار حماسه 9 دی را در پیروزی های جبهه مقاومت نیز می توانیم مشاهده کنیم، گفت: امروز برکات 9 دی ماه را می توانیم در همه جا مشاهده کنیم و امیدواریم که ملت سرافراز ایران اسلامی همیشه در همه صحنه ها حضور پرشور داشته باشند و این حماسه را باید هر سال پررنگ تر از سال گذشته گرامی بداریم.

 
انتهای پیام/
تاریخ مخابره: 1395/10/08  |  زمان: ١٤:٢٦  | شماره خبر: ٢٧٠٥٧٨  

 


 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار شهرستان
رئیس امور منابع آب میاندوآب
نارضایتی 79 درصدی از عملکرد شورای شهر میاندوآب
رئیس دادگستری شهرستان میاندوآب:
فرماندار میاندوآب:
سنت شکنی در شورای شهر با رای 11 نفره!
یتیم شهر میاندوآب و خودکرده ای را که تدبیر نیست!
پایان مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای آذربایجان غربی/ میاندوآب، سوم شد
امام جمعه میاندوآب مطرح کرد؛
کشف بیش از دو میلیون عدد مواد محترقه در میاندوآب + تصاویر
کشف 212 هزار عدد قرص غیرمجاز و روانگردان در میاندوآب + تصاویر
پرداخت وام ازدواج به دو هزار نفر در میاندوآب/ یک هزار و 689نفر هنوز پشت نوبت وام ازدواج هستند
نجات 50 نفر از برف و کولاک در باروق میاندوآب/ برف و کولاک راه 40 روستای باروق را بست