چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹ 12 ربيع أول 1442 Wednesday, 28 October , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17504×
دفاع مقدس ما تبلور نهضت عاشورا بود/ مقابل دشمنان باید ایستادگی کرد
31 شهریور 1399 - 16:04
شناسه : 290354
0

امام جمعه میاندوآب گفت:دفاع مقدس تبلور واقعی عاشورا در عصر کنونی بود که رزمندگان اسلام با تاسی از فرهنگ عاشورا و مقاومت، حماسه ها آفریدند.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در آئین تجلیل از پیشکسوتان و رزمندگان جهاد و شهادت گفت: دفاع مقدس تبلور واقعی عاشورا در عصر کنونی بود که رزمندگان اسلام با تاسی از فرهنگ عاشورا و مقاومت، حماسه ها آفریدند.

امام جمعه میاندوآب افزود: در هشت سال دفاع مقدس، مردم ایران اسلامی در مقابل استکبار ایستادند و شاخ استکبار را شکستند.

وی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس، نام ایران اسلامی را در دنیا بر سر زبان ها انداخت، گفت: ما در دفاع مقدس انقلاب خود را به دنیا صادر کردیم.

حسن زاده، خود اتکایی، معنویت افزایی، فرهنگ سازی، رهایی از استکبار را از دستاوردهای دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: هشت سال دفاع مقدس، مکتب و دانشگاه انسان سازی بود.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه دفاع مقدس و ایثارگری های رزمندگان اسلام فراموش شدنی نیست، تصریح کرد: ما در دفاع مقدس با دستان خالی در مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح ایستادیم.

وی با تاکید بر اینکه باید در مقابل دشمن ایستادگی کرد، گفت: اگر از مقابل دشمن عقب نشینی کنیم، دشمن به مثابه حیوانی که خلق و خوی درندگی دارد، پیش روی می کند.

حسن زاده با اشاره به اینکه آمریکا می خواست نام ایران و اسلام نباشد، تصریح کرد: آمریکا این را بداند که هیچ غلطی نمی تواند بکند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.