چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹ 12 ربيع أول 1442 Wednesday, 28 October , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17504×
تربیت نیروی انسانی، اساس کار آموزش و پرورش است/ سند ۲۰۳۰ ارزش های ما را نشانه گرفته است
29 شهریور 1399 - 11:01
شناسه : 290306
2

امام جمعه میاندوآب گفت: نیروی انسانی یکی از اساسی ترین و مهم ترین ارکان جامعه بوده و  اساس کار آموزش و پرورش نیز تربیت نیروی انسانی است.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، همایش سالانه مدیران کانون های بسیج فرهنگیان جنوب آذربایجان غربی امروز در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش میاندوآب برگزار شد.

امام جمعه میاندوآب در این همایش با اشاره به نقش مربیان و فرهنگیان در جامعه گفت: نیروی انسانی یکی از اساسی ترین و مهم ترین ارکان جامعه است که باید به آن توجه کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حمید حسن زاده با بیان اینکه فرهنگیان در سنگر آموزش و پرورش برای تربیت نیروهای مومن و انقلابی تلاش کنند، افزود: آموزش و پرورش مرکز تربیت نیروی انسانی است که اگر دانش پذیر درست تربیت نشود، به بیراهه می رود.

وی با بیان اینکه حلقه های صالحین برای تربیت نیرو است، تصریح کرد: اگر نیروی انسانی را درست تربیت کنیم، جامعه رو به رشد و تعالی خواهد بود و باید نیروی ولایت مدار و جهادی تربیت کرد.

حسن زاده در ادامه به عوامل انحطاط حکومت ها اشاره کرد و گفت: نفاق و دورویی از اصلی ترین عوامل انحطاط یک حکومت به شمار می رود.

امام جمعه میاندوآب با تاکید بر اینکه باید زبان و دل انسان یکی باشد، اظهار کرد: باید دنبال چنین افرادی بود نه افراد چاپلوس.

وی با بیان اینکه باید با قرآن مانوس بود و جامعه قرآنی باشد، افزود: هر اندازه از قرآن فاصله بگیریم به همان اندازه به انحطاط نزدیک می شویم.

حسن زاده تنها دو قطبی در قرآن را دو قطبی حق و باطل و مومن و کافر عنوان کرد و گفت: همه باید خود را با حق و قرآن بسنجند و نباید از قرآن فاصله بگیریم.

امام جمعه میاندوآب هم چنین به هتک حرمت اسلام،قرآن و ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) توسط دشمنان اسلام اشاره کرد و افزود: قرآن محور  وحدت مسلمانان بوده و این حرکت محکوم است.

وی با بیان اینکه ما به تمامی ادیان و پیروان آنها احترام می گذاریم و به مقدسات آنها اهانت نمی کنیم،گفت: مجامع بین المللی باید این حرکت را محکوم کنند.

سند ۲۰۳۰ ارزش های ما را نشانه گرفته است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب نیز در این همایش با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، گفت: ما از عاشورا درس گرفتیم و مکتب ما عاشورا است.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ با تاکید بر تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی در آموزش و پرورش، افزود: این امر در سند تحول بنیادین دیده شده است نه در سند با تفکر غربی ۲۰۳۰.

وی با اشاره به اینکه سند ۲۰۳۰ ارزش های ما را نشانه گرفته است، اظهار کرد: دشمنان با نفوذ به دنبال تحریف هستند و خروجی تحریف نیز سند ۲۰۳۰ است که برخی خواسته و ناخواسته وارد آن شدند.

وی با بیان اینکه مقام معظم  رهبری از سند ۲۰۳۰ به عنوان یک توطئه یاد کرده اند، افزود: نتیجه سند تحول بنیادین تربیت احمدی روشن ها و تبدیل دانش آموز منفعل به تاثیرگذار و انقلابی بوده ولی خروجی سند ۲۰۳۰ بی بندوباری و… است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه امروز شعار “مرگ بر آمریکا” جهانی شده و در خود آمریکا نیز به گوش می رسد، تصریح کرد: یکی از اهداف سند ۲۰۳۰ اسلام هراسی است که امروز غرب و دشمنان اسلام به دنبال آن هستند و هر از گاهی با اهانت به مقدسات مسلمانان بروز می دهند.

پالهنگ با تاکید بر اینکه فرهنگیان باید دانش آموزان را با نفوذ، تحریف و اهداف دشمنان آگاه سازند، تصریح کرد: باید در راستای تربیت نیروی در تراز انقلاب اسلامی تلاش کرد.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب و احمدی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان غربی نیز در این مراسم به جایگاه و رسالت آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی کارآمد، مومن، متعهد و پا به کار تاکید کردند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.