کد خبر: 290249

تاریخ انتشار: سپتامبر 15, 2020

کشف ۷۲۶ حلقه لاستیک خارجی قاچاق در میاندوآب

فرمانده انتظامی میاندوآب از کشف انبار دپوی لاستیک خودرو در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر دپو لاستیک در میاندوآب، رسیدگی به موضوع در دستور کار مامورین انتظامی شهرستان میاندوآب قرار گرفت.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: در این زمینه ماموران انتظامی شهرستان میاندوآب با انجام اقدامات پلیسی محل مورد نظر را شناسايي و پس از هماهنگی قضایی به محل موردنظر اعزام و با رعایت موازین شرعی و قانونی از انبار مذکور بازرسی کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این محل تعداد ۱۷۸ حلقه انواع لاستیک قاچاق به ارزش ریالی پنج میلیارد ریال کشف شد، اظهار کرد: در این زمینه نیز یک نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

شیخ نژاد هم چنین از کشف محموله قاچاق لاستیک خودرو در یک عملیات دیگر نیز خبر دادد و افزود: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتظامی این شهرستان موفق شدند یک دستگاه خودرو سنگین ۱۸ چرخ را در محور ارومیه- میاندوآب‌ توقیف کنند.

فرمانده انتظامی میاندوآب با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، ۵۴۸ حلقه لاستیک خارجی به ارزش ۱۶ میلیارد ریال کشف شد، تصریح کرد: در این راستا نیز یک دستگاه خودرو سنگین توقیف و همچنین یک نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…