کد خبر: 290219

تاریخ انتشار: سپتامبر 13, 2020

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی:

اهانت به اسلام و ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)، نشانه به بن‌بست رسیدن غرب در مقابل گسترش اسلام است

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: اسلام دینی است که آن وحدت و رحمت و مهربانی و عدالت  در آن تجلی یافته و  دشمنان اسلام نمی توانند با این اقدام جلوی موج اسلام گرایی را در دنیا بگیرند.

مهدی عیسی زاده در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر  با محکوم کردن هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر عظیم ‌الشأن اسلام (ص(، اظهار کرد: دشمنان اسلام و نبی مکرم اسلام(ص)، از همان ابتدا سیاست اسلام هراسی و اسلام‌ ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با روش های مختلف  به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته اند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اهانت به اسلام و ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)، نشانه به بن‌بست رسیدن غرب در مقابل گسترش اسلام است، افزود: غربی ها و دشمنان دین اسلام پیوسته تلاش کرده و می کنند تا نام و اندیشه پیامبر گرامی اسلام(ص) را حذف کنند و این اقدام رذیلانه و خبیثانه نیز در این راستا است.

وی با بیان اینکه اسلام دین الهی، دین مهربانی و معنویت و قرآن، کتاب رحمت و حکمت و عدالت است، گفت: اسلام دینی است که آن وحدت و رحمت و مهربانی و عدالت  در آن تجلی یافته و  دشمنان اسلام و غربی ها نمی توانند با این اقدام جلوی موج اسلام گرایی را در دنیا بگیرند.

عیسی زاده با اشاره به اینکه دشمنان اسلام در اذهان خود به دنبال توطئه چینی علیه اسلام و مسلمانان هستند ولی بدون شک خدعه و نیرنگ آنها به خودشان بازخواهد گشت، تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری عنوان کردند، ملّتهای مسلمان باید هوشیاری خود را در مقابل توطئه های دشمنان حفظ کرده و  هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد: دشمنان اسلام و قرآن، قطعا به اهداف شوم خود نخواهند رسید و مثل همیشه در برابر دنیای اسلام شکست مفتضحانه‌ای خواهند خورد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…