کد خبر: 290215

تاریخ انتشار: سپتامبر 12, 2020

بیانیه محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص)

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر عظیم ‌الشأن اسلام (ص) را محکوم کرد.

به گزارش زرین خبر، در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ (سوره مبارکه صف آیه ۸)

جسارت و هتک حرمت بی‌شرمانه نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص)، پیامبر مهربانی، قلب مسلمانان دنیا را جریحه دار ساخته است.
توهین‌های این نشریه موهن به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) نشانگر تلاش پشت پرده یک جریان خاص اسلام ستیز در دنیا دارد که در راس آن بزرگترین اسلام ستیزان عالم یعنی رژیم منحوس صهیونیستی و آمریکا قرار دارند.
استکبار جهانی توطئه‌های مختلفی را علیه اسلام و مسلمانان به کار گرفته اند تا با به راه‌اندازی موج اسلام هراسی و توطئه‌هایی همانند القاعده وداعش و معرفی آن‌ها به‌عنوان نماد اسلام، جلوی حرکت انسان‌های آزاده را از به‌سوی اسلام ناب محمدی (ص) بگیرند ولی غافل از این هستند که اگر خداوند بخواهد نور خود را در میان جهانیان قرار دهد این استکبار و تمامی ایادی و امکانات رسانه‌ای آن‌ها هرگز یارای مقابله با نور الهی را نخواهند داشت.
از سوی دیگر امروز صدای صدور انقلاب اسلامی که احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) در عصر کنونی است و فریاد استکبارستیزی در خود ایالات آمریکا به گوش می رسد و مردم این کشور ندای “مرگ بر آمریکا” را سر می دهند.
اینجانب به نمایندگی از پرسنل و بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب این اقدام موهن نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» و هرگونه توهین به مقدسات، ادیان و پیامبران را به شدت محکوم نموده و از عموم آزادمردان و پیروان ادیان آسمانی می‌خواهیم تا در برابر این اقدام بی شرمانه موضع‌گیری کرده و تلاش خود را جهت افشای پشت پرده جریان‌های تروریستی اسلام نما و همچنین دشمنان پلید اسلام‌ستیز و اهانت کنندگان به ساحت مقدس حضرت ختمی‌مرتبت(ص) نمایند.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…