کد خبر: 290199

تاریخ انتشار: سپتامبر 11, 2020

بیانیه محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص)

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، شورای اداری و شورای تامین شهرستان میاندوآب با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر عظیم ‌الشأن اسلام (ص) را محکوم کرد.

به گزارش زرین خبر، در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ (سوره مبارکه صف آیه ۸)

 

توهین‌های رذیلانه و مکرر مجله موهن «شارلی ابدو» در فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) در واقع یک جریان خاص است که پرده از نیات اسلام ستیزان صهیونیستی و سردمداران آن بر می دارد، این عمل مشمئزکننده و خیانتکارانه در حالی صورت می گیرد که ناکارآمدی همه مکاتب پرزرق‌ و برق غربی (لیبرالیسم) را به نمایش گذاشته و ترس آنها از اسلام ناب محمدی و بازگشت انسان به وحی منطبق بر فطرت را عیان می کند.

این پرده دری و توهین به دین مبین اسلام و خاتم انبیاء، در حالی صورت می گیرد که این دین الهی، دین آزادی و معنویت انسان و قرآن، کتاب رحمت و حکمت و عدالت است و وظیفه همه آزادیخواهان جهان و همه ادیان ابراهیمی است که در کنار بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان جهان با سیاست های پلید اسلام‌ستیزی با این شیوه‌های رقت بار که با بازیچه قرار دادن آزادی بیان توسط سفاکان روزگار صورت می گیرد مقابله کنند.

برای مسلمانان و آزادگان جهان واضح  و مبرهن است که این‌گونه حرکات زشت و ناپسند ایادی استکبار نخواهد توانست موج اسلام خواهی و گرایش به معنویت و فطرت انسانی را کم فروغ کرده و سرپوشی بر اقدامات اشغال گرانه رژیم کودک‌کش، سفاک و جعلی اسرائیل و حامیان آنان بگذارد و بدون شک پیام روشن و انسان ساز اسلام عزیز بیش از پیش همچون خورشیدی تابان به گوش جهانیان خواهد رسید.

مردم مومن و انقلابی شهرستان میاندوآب این اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» و هرگونه توهین به مقدسات، ادیان و پیامبران را به شدت محکوم نموده و ضمن هشدار به مسببان این اقدام سخیف و نوکران آنها یادآور می شود که مسلمانان بویژه مردم شریف میاندوآب در مقابل این حرکات مذبوحانه به شدت خواهد ایستاد و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند: هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، شورای اداری و شورای تامین شهرستان میاندوآب

توهین به پیامبر عظیم الشان محکوم است

هم چنین مهدی عیسی زاده،نماینده مردم میاندوآب ، در محکومیت حرکت سخیف  اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه نیز آمده است:

جسارت جنون آمیز و مشمئزکننده به قرآن کریم در کشور فرانسه و حمایت تلویحی دولت های اروپایی از این ماجرا، حادثه تلخی است که نمی‌ توان آن را تنها در حد یک حرکت جاهلانه از سوی چند عنصر بی‌ ارزش و مزدور به حساب آورد. این یک اقدام حساب شده از سوی نهادهایی است که از سال ها پیش، سیاست اسلام هراسی و اسلام‌ ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی به مبارزه با اسلام و قرآن پرداختند.

اسلام، دین آزادی و معنویت انسان و قرآن، کتاب رحمت و حکمت و عدالت است. وظیفه همه آزادیخواهان جهان و همه ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاست پلید اسلام‌ ستیزی با این شیوه‌ های نفرت‌ بار مقابله کنند.

اینجانب با محکومیت این اقدامات جاهلانه و تحریک آمیز، اعلام می دارم کسانی که از این افراطی گریه حمایت می‌ کنند، مسئول مستقیم  سیاست‌ ها و اقدامات کینه‌ توزانه علیه اسلام و مسلمانان هستند. امید است با پیگیری‌ های مجدانه وزارت امور خارجه در اعتراض رسمی‌ به دولت های عامل وحامی این قبیل رفتارهای پلید، شاهد توقف این اقدامات و برخورد با عاملان و مسببان این جسارت به مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان باشیم.

مهدی عیسی زاده نماینده مردم شریف میاندوآب و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…