کد خبر: 290196

تاریخ انتشار: سپتامبر 10, 2020

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

دفاع مقدس، عامل صدور انقلاب اسلامی در جهان/ ابعاد دفاع مقدس برای نسل حاضر تبیین شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: ادارات و دستگاههای مختلف باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ به نسل حاضر احساس مسئولیت کنند.

به گزارش زرین‌خبر، سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ امروز در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دفاع مقدس یک ارزش است که باید حفظ شود و همه مسئول هستند تا به وظیفه خود در این راستا عمل کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه دفاع مقدس متعلق به همه مردم است، افزود: در دوران دفاع مقدس، اقشار مختلف مردم اعم از کودک و بزرگ، زن و مرد و پیر و جوان در صحنه حاضر شدند و حماسه ها آفریدند.

وی افزود: امروز در سایه خون شهدا و رشادت های رزمندگان اسلام در امنیت و آرامش هستیم و باید قدردان این موضوع باشیم.

پالهنگ با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی(ره) می فرمایند که ما در دوران دفاع مقدس  انقلاب خود را به جهان صادر کردیم، گفت: این نشان دهنده عزت، انقلاب، نظام و دین ما است که امروز در خود آمریکا فریاد “مرگ بر آمریکا” به گوش می رسد.

وی با تاکید بر اینکه باید فرهنگ دفاع مقدس را  به نسل امروزی انتقال دهیم، تصریح کرد: ادارات و دستگاههای مختلف باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ به نسل حاضر احساس مسئولیت کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب در ادامه با اشاره به اینکه “ما قوی هستیم” شعار محوری هفته دفاع مقدس امسال است،اظهار کرد: همایش نکوداشت پیشکسوتان برگزار می شود ولی به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت متمرکز نخواهد بود و هر اداره و دستگاهی به صورت متمرکز تجلیل را انجام خواهد داد.

دفاع مقدس یادآور ایثارگری ها و رشادت های رزمندگان اسلام است

فرماندار میاندوآب نیز در این جلسه با تاکید بر اهمیت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: دفاع مقدس یادآور ایثارگری ها و رشادت های رزمندگان اسلام است.

حسام شیرازه محبت اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس، روایت مقاومت و مظلومیت ملتى است که قله‌هاى سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از انقلاب و میهن اسلامى خویش در نوردیدند.

وی تصریح کرد: رشادت رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی و در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی و موجوديت ميهن عزيزمان هیچگاه از اذهان مردم فراموش نخواهد شد.

شیرازه محبت هم چنین بر لزوم تبیین فرهنگ دفاع مقدس در بین نسل حاضر تاکید کرد.

 

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…