کد خبر: 290172

تاریخ انتشار: سپتامبر 8, 2020

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

استفاده از نظرات کارشناسان در کمیسیون اجتماعی مجلس/ باید برای گرانی و تورم چاره اندیشی شود

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به موضوعاتی مانند تورم ،گرانی، بیکاری و مشکلات اجتماعی باید در کوتاه مدت برای برون رفت از این مشکلات تدابیری اندیشیده شود.

به گزارش زرین خبر، مهدی عیسی زاده در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به نشست مشترک روسای کمیسیون اجتماعی ادوار مجلس شورای اسلامی و وزیر تعاون ،کار و امور اجتماعی، اظهار کرد: با توجه به موضوعاتی مانند تورم ،گرانی، بیکاری و مشکلات اجتماعی باید در کوتاه مدت برای برون رفت از این مشکلات تدابیری اندیشیده شود بر این اساس از تمامی روسای کمیسیون اجتماعی ادوار مجلس دعوت کردیم تا نظرات کارشناسی خود را در این زمینه ارایه نمایند تا کمیسیون اجتماعی مجلس با استفاده از این نظرات به یک راه حل جامع دست پیدا کند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات و انتظارات مقام معظم رهبری از مجلس، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در شروع بکار مجلس یازدهم فرمودند نظرات باید کارشناسانه، منصفانه و در حد توان دولت باشد و لذا در این جلسه مدعوین در حوزه مسائل اجتماعی و مشکلات امروز جامعه نظرات کارشناسی خود را ارائه دادند.

وی گفت: تمامی نظرات و پیشنهادات ارائه شده را در کمیسیون اجتماعی مجلس مورد بررسی قرار داده و در صورت لزوم از آنها تا در کمیسیون اجتماعی در مورد آن مساله، توضیحات بیشتری ارائه دهند.

عیسی زاده با بیان اینکه نمایندگان ادوار بر روی توسعه تعاونی ها تاکید داشتند، تصریح کرد: پیشنهادات در همه محورها طرح گردید و اکثر دوستان روی توسعه تعاونی ها اجماع داشتند و سعی خواهیم کرد در کمیسیون اجتماعی از این پیشنهادات نهایت استفاده را ببریم.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه با اشاره به برگزاری نشست مشابهی با وزرای کار در تمامی دولت های مختلف در آینده نزدیک، افزود: در این نشست نیز نظرات وزرای کار در دولت های مختلف را استماع خواهیم کرد تا بتوانیم بهترین تصمیم گیری را در مورد مسائل در کمیسیون اجتماعی داشته باشیم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…