کد خبر: 290163

تاریخ انتشار: سپتامبر 7, 2020

۲ واحد دندان سازی غیرمجاز در میاندوآب پلمب شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: ۲ واحد دندانسازی و دندانپزشکی غیرمجاز که به صورت غیربهداشتی و فاقد مدارک پزشکی در این شهرستان فعالیت می‌کرد، پلمب شد.

به گزارش زرین خبر، سهراب حیدری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: این واحد‌ها پس از کسب گزارش‌های مردمی توسط کارشناسان حوزه نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان میاندوآب‌ پلمپ شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با بیان اینکه متولیان این واحدها بدون مدرک در امور پزشکی مداخله می کردند، افزود: مداخله در امور پزشکی یکی از مواردی است که متاسفانه در سطح کشور همواره بیماران با آن مواجه هستند و شهرستان میاندوآب نیز از این موضوع مستثنی نیست.

وی گفت: به منظور جلوگیری از این مداخله ها و همچنین برخورد با این موضوع واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب همواره فعال بوده و با نظارت های پی در پی به صورت آشکار و پنهان در راستای مقابله با این مداخلات می کوشد.

حیدری تصریح کرد: هر ۲ واحد در یکی از مناطق شهری میاندوآب مستقر بود که مسئولان این مراکز جعلی، بدون هیچ گونه مدرک پزشکی و با جعل برخی عناوین، به درمان غیرمجاز مردم اقدام می‌کردند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…