کد خبر: 289705

تاریخ انتشار: آگوست 15, 2020

نماینده آستان قدس رضوی در شهرستان میاندوآب اعلام کرد؛

ایجاد ۲۰ کانون خادمیار رضوی در شهرستان میاندوآب/ ۸ كانون محله اي خادمياري رضوي در میاندوآب راه اندازي شد

نماینده آستان قدس رضوی در شهرستان میاندوآب گفت: در شهرستان میاندوآب تاکنون اقدام به ایجاد ۲۰کانون تخصصی و هشت کانون محله ای خدمت رضوی شده است.

به گزارش زرین خبر، حمید رضا قنبری در گفت و گو با خبرنگاران،گفت: دراجرای منشور هفت گانه حکم مقام معظم رهبری به تولیت آستان قدس رضوی مبنی برخدمت به زائرین، ضعفا و همچنین خدمت به مجاوران و مستمندان و مستضعفان و نظر به ظرفیت معنوی بی بدیل آستان قدس رضوی و با بهره گیری از توان مراکز و مجموعه های فرهنگی و مذهبی و اجتماعی سازوکاری تحت عنوان کانون های خادمیاران رضوی در سراسر کشور به عنوان نقطه آغاز این حرکت پیش بینی شده است.

نماینده آستان قدس رضوی در شهرستان میاندوآب افزود:در این راستا در شهرستان میاندوآب تاکنون اقدام به ایجاد ۲۰کانون تخصصی و هشت کانون محله ای خدمت رضوی شده است که در راستای گره گشایی نیارمندان و بیماران بانام و یاد آقا امام رضا(ع) به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

وی اظهار کرد: هر کسی بسته به تجربه و ظرفیت و تخصص خویش می تواند در یکی از این ۲۰کانون ایجادشده در راه گره گشایی از مشکلات نیازمندان و بیماران و مستمندان به ارائه خدمات بپردازند.

قنبری با بیان اینکه ما از اقشار مختلف مردم برای پیوستن به این کانون ها دعوت و استقبال می کنیم، تصریح کرد: کسانی که توانمندی و ظرفیت و تخصصی را دارد که می توانند گره گشایی درد دردمندان باشند ما از آنها استقبال می کنیم و می توانند در این کانونهای تخصصی و محله ای خدمت رضوی عضو شوند.

وی گفت: خادمیار به این معنی نیست که تنها انتظار توفیق خدمت در حرم مطهر امام رضا(ع) را داشته باشد بلکه خادمیار رضوی دراین مقطع زمانی باید در محله و شهر خود با عضویت در کانون های تخصصی و محله ای که ایجادشده بسته به نوع تجربه و تخصص وظرفیت شان به گره گشایی از کار نیازمندان و بیماران و مستمندان بپردازد.

نماینده آستان قدس رضوی در شهرستان میاندوآب هم چنین به اهداف ایجاد کانون های خادمیاران رضوی اشاره کرد و گفت: تحقق منویات مقام معظم رهبری در منشور هفتگانه آستان قدس رضوی درزمینه اثرگذاری فرهنگی و ارائه خدمات به محرومین ونیازمندان و استفاده ازتوان وظرفیت افراد متخصص کانونها ومجموعه های تخصصی درخدمت رسانی به محرومین ونیازمندان درسراسرکشور بانام و یاد حضرت رضا(ع) از اهداف این کانون ها است.

وی افزود: بهره مندی از ظرفیت معنوی آستان قدس رضوی درجهت تجمیع منابع عظیم مردمی خیرخواهانه افراد دارای ظرفیت وتوانمندی برای حل معضلات ومشکلات اجتماعی وفردی محرومان ونیازمندان از دیگر اهداف این طرح است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…