کد خبر: 289638

تاریخ انتشار: آگوست 9, 2020

رقص تروریست‌ها بر جنازه معاندان؛

دیدار تروریست‌های آمریکایی با سران گروهک‌های ضدانقلاب

گروهک‌های ضدانقلاب بر خلاف ادعاهای دروغین خود، با هدایت آمریکا و ایادی استکبار در حال فعالیت هستند و این چنین دیدارها و حمایت‌های علنی نیز بیانگر همراهی غرب و جبهه استکبار با آن‌ها است.

به گزارش زرین خبر به نقل از اروم نیوز، به دنبال موشکباران هوشمند و اقدام ترکیبی اطلاعاتی، موشکی و پهپادی چند روز گذشته علیه مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در اقلیم کردستان عراق که توسط یگان‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد، خبرهای رسیده به نقل از منابع موثق از دیدار پنهانی تعدادی از تروریست‌های آمریکایی با سران این گروهک‌ها حکایت دارد.

در این دیدار، تروریست‌های آمریکایی ضمن اعلام حمایت از ضدانقلاب بر لزوم همکاری‌های بیشتر در زمینه اقدام علیه جمهوری اسلامی تاکید کرده‌اند.

هرچند این اولین باری نیست که تروریست‌های آمریکایی ماهیت خصمانه خود علیه ملت ایران را به نمایش میگذارند و تاریخ معاصر مملو از جنایات آنها تضاد در گفتار و عمل آنان بر علیه ملت های آزاده خصوصاً مردم شریف ایران است، مع الوصف همانگونه که فرماندهان ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیز بارها اعلام کرده‌اند، تمامی گروهک‌های ضدانقلاب بر خلاف ادعاهای دروغین خود، با هدایت آمریکا و ایادی استکبار در حال فعالیت هستند و این چنین دیدارها و حمایت‌های علنی نیز بیانگر همراهی غرب و جبهه استکبار با آن‌ها است.

اواسط هفته گذشته یگان‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اقدام به موشکباران مواضع ضدانقلاب در خاک اقلیم کردستان عراق کردند که بر اساس اخبار و تصاویر منتشر شده و موضع گیری های رسمی این تروریست ها، خسارات سنگینی بر این گروهک‌ها وارد و آنها را مجبور به عقب نشینی از مناطق مرزی کرده است.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…