کد خبر: 289626

تاریخ انتشار: آگوست 9, 2020

ابرازعشق ایرانیها به رهبرانقلاب، رسانه های معاند را کر و‌ کور کرد!

طی روزهای اخیر و در آستانه عید غدیر خم، در فضای توئیتر فارسی، جریانات ضد انقلاب که در چندهفته اخیر کلیدواژه های متعددی را داغ کرده و به جریان سازی علیه نظام اسلامی و به طور خاص علیه رهبر انقلاب مشغول بودند کاملا به حاشیه رفتند

به گزارش زرین خبر، طی روزهای اخیر و در آستانه عید غدیر خم، در فضای توئیتر فارسی، جریانات ضد انقلاب که در چندهفته اخیر کلیدواژه های متعددی را داغ کرده و به جریان سازی علیه نظام اسلامی و به طور خاص علیه رهبر انقلاب مشغول بودند کاملا به حاشیه رفتند. کارزار توئیتری «لبیک یاخامنه ای» موفق شد با رکورد حضور ۳۰ ساعته درمیان ده ترند برتر توئیتر جهانی رتبه سوم جهان را هم به دست آورد.

دهها هزار کاربر با انتشار میلیونی مطالب مرتبط با رهبر انقلاب پاسخ محکمی به موج عملیات روانی اخیر معاندین علیه نظام و رهبرى دادند و طى چند روز گذشته فضای توئیتر بازتاب دهنده تجدید بیعت ایرانیها با ولیّ زمانشان بود اما رسانه های ضدانقلاب و غربزدگان داخلی که موج سازیهای عمدتا رباتیک خود را با پروپاگاندا به عنوان صدای ملت ایران معرفی میکردند، اکنون که به حاشیه رفتند، صداى مردم دراین تجدید بیعت جهانی را بایکوت کردند.

ابراز عشق ایرانیها به امیرالمومنین در شب عید غدیر، در کمپین LiveLikeAli# که جزو ده ترند برترجهان شد، نیز توسط ضدانقلاب سانسور شد.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…