کد خبر: 289620

تاریخ انتشار: آگوست 8, 2020

شرکت ۳۵۲۴ داوطلب آزمون کارشناسی ارشد  در میاندوآب

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ها، همزمان با سراسر کشور با رقابت سه هزار و ۵۲۴ نفر در میاندوآب برگزار شد.

رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در حاشیه برگزاری این آزمون گفت: همزمان با سراسر کشور آزمون مقطع کارشناسی ارشد در جنوب آذربایجان غربی، طی روزهای پنجشنبه تا شنبه  ۱۶ تا ۱۸ مرداد در حوزه اصلی مرکز آموزش عالی شهید باکری و حوزه فرعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب برگزار شد.

حسن مهدوی کیا اظهار کرد: در این آزمون سه هزار و ۵۲۴ داوطلب از شهرهای جنوب استان شامل شهرستان میاندوآب، نقده، بوکان، شاهیندژ و تکاب، با هم به رقابت پرداختند که از این تعداد یک هزار و ۶۲۱ نفر خانم و یک هزار و ۹۰۳ نفر آقا بودند.

وی با بیان اینکه تب سنجی، ‌رعایت فاصله گذاری اجتماعی، حضور تمام عوامل اجرایی و آزمون دهندگان با ماسک، افزایش محل های آزمون ، ضدعفونی کامل محل های آزمون از جمله مواردی است که با توجه به پروتکل های بهداشتی در این آزمون رعایت شد، افزود: امسال آزمون کارشناسی ارشد با توجه به شرایط مقابله با کرونا با تمهیدات ویژه‌ای برگزار و تمام پروتکل‌های بهداشتی مطابق درخواست سازمان سنجش آزمون کشور در این رقابت رعایت شد.

رئیس مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب با اشاره به همکاری نهادها و ادارات شهرستان و عوامل اجرایی در برگزاری هرچه بهتر این آزمون، تصریح کرد: از زحمات  اعضای شورای تامین شهرستان، ریاست شبکه بهداشت و درمان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب، فرماندهی انتظامی، ریاست جمعیت هلال اهمر، اداره توزیع نیروی برق، اداره راه و شهرسازی و شهرداری شهرستان میاندوآب که همکاری لازم را در برگزاری این آزمون با این مرکز داشتند تقدیر و تشکر داریم.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

۲۵ کیلومتر مربع از زرینه‌رود و سیمینه‌رود لایروبی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان ‌غربی با اشاره به لایروبی زرینه‌رود و سیمینه‌رود در ۲۵ کیلومترمربع گفت: این لایروبی‌ها…

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…