چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹ 12 ربيع أول 1442 Wednesday, 28 October , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17504×
لزوم حمایت حداکثری از واحدهای تولیدی و رفع مشکلات شهرک صنعتی/ بسیج و سپاه با تمام توان از تولیدکنندگان داخلی حمایت می‌کنند
13 مرداد 1399 - 18:11
شناسه : 289548
0

در جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی میاندوآب با اشاره به حمایت بسیج و سپاه از تولیدکنندگان داخلی، بر لزوم حمایت از واحدهای تولیدی و رفع مشکلات آنها تاکید شد.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی میاندوآب امروز با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  و مسئول بسیج کارگری و کارخانجات میاندوآب در  محل شهرک صنعتی برگزار شد.

لزوم حمایت حداکثری از واحدهای تولیدی و رفع مشکلات شهرک صنعتی

در ابتدای این جلسه سرپرست فرمانداری میاندوآب در سخنانی با تاکید بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی، اظهار کرد:باید با توجه به بحث اشتغالزایی و رفع مشکلات ناشی از بیکاری در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی گام برداریم.

حسام شیرازه محبت افزود: در شرایط کنونی که تحریمهای ظالمانه و شیوع کرونا اقتصاد و معیشت را تحت تاثیر قرار داده است باید تسهیل گر حوزه تولید برای صنعتگران باشیم چرا که تقویت حوزه های تولیدی و صنعتی علاوه بر اشتغال جوانان آسیب های اجتماعی را نیز کاهش خواهد داد.

وی با اشاره به بازدیدهای انجام گرفته از شهرک صنعتی و احصا مشکلات واحدهای تولیدی، تصریح کرد: تمام تلاش ما برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و شهرک صنعتی است و در این راستا نیز اقداماتی انجام گرفته است.

بسیج و سپاه با تمام توان از تولیدکنندگان داخلی حمایت می‌کنند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات بسیج کارگری برای حمایت از تولیدکنندگان و واحدهای تولیدی، اظهار کرد: مجموعه سپاه و بسیج با تمام توان از تولیدکنندگان داخلی حمایت کرده و در این راستا نیز گام برمی دارد.

سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ با بیان اینکه تولیدکنندگان افسران تولید هستند، افزود: همه ما وظیفه داریم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال جهش تولید گام برداریم و در این راستا نیز برنامه ریزی کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید حمایت از کالای ایرانی در جامعه فرهنگ سازی شود، گفت: فرهنگ سازی را باید از خانواده و مدرسه شروع کرد و خانواده ها وظیفه دارند استفاده از کالای ایرانی را به فرزندان خود بیاموزند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با تاکید بر اینکه باید با تمام توان از  راکدشدن واحدهای تولیدی جلوگیری کرد، تصریح کرد: همه دستگاهها و بانک ها باید در این راستا گام برداشته و از تولید کنندگان حمایت داشته باشیم.

پالهنگ با اشاره به اینکه خام فروشی یکی از مشکلات در منطقه است، اظهار کرد: هم اکنون در خود شهرستان میاندوآب می توانیم نیازهای خود را از تولیدکنندگان شهرستانی تامین کنیم که این نشان دهنده ظرفیت میاندوآب بوده و لازم است این حمایت ها بیشتر شده و در راستای رونق تولید و جهش تولید در منطقه خود حرکت کنیم.

وی هم چنین در ادامه به اشاره به آغاز مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در سه مقطع زمانی، از خیرین خواست در این نهضت مشارکت داشته و دست به دست هم دهیم و از نیازمندان دستگیری کنیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.