کد خبر: 289395

تاریخ انتشار: جولای 27, 2020

واکنش رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب به گلایه های رکابزن ملی پوش؛

کمبود اعتبارات دلیل عملی نشدن وعده ها بوده است/ پیگیر حل مشکلات “مسعود خاکی” هستیم

رئیس اداره ورزش و  جوانان میاندوآب گفت: حتما پیگیر حل مشکلات “مسعود خاکی” از هیات استان و مدیر کل ورزش و جوانان استان که از قهرمانان به نام استان هستند و درد قهرمانان را از همه بهتر می دانند، هستیم و در این راه تلاش می کنیم.

امیر رضاپور در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در مورد مشکلات مسعود خاکی رکابزن ملی پوش میاندوآبی، اظهار کرد: اعزام به مسابقات استانی بر عهده هیات دوچرخه سواری شهرستان و اعزام به مسابقات کشوری نیز بر عهده هیات دوچرخه سواری استان و اعزام به مسابقات بین اللملی، آسیایی و جهانی برعهده فدارسیون دوچرخه سواری است.

رئیس اداره ورزش و  جوانان میاندوآب افزود: “مسعود خاکی” کاپیتان تیم ملی جوانان تیم ملی ، یکی از ورزشکاران خوب، بااخلاق و با انگیزه  بوده که نیاز هست  همه از این ورزشکار جوان حمایت کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان در تلاش بوده تا به هر نحو ممکن مشکلات وی را برطرف و به وی در افتخارآفرینی کمک کنند، افزود: بنده بعنوان خادم ورزش میاندوآب تا آنجا که در توان  داشته ام دیدارهایی را ترتیب داده و چندین بار به همراه خانواده وی و مربی اش و هیات استان و مدیرکل وقت جلسه برگزار کرده و قول مساعدت داده بودند که متاسفانه بعلت کمبود اعتبارات و در ادامه ویروس کرونا فعلا مانده است.

رضاپور تصریح کرد: علی رغم این موضوع، هر زمان مسعود به مسابقات کشوری و مسابقات  بین المللی  اعزام شده، هزینه توی راهی و  بلیط هواپیما و… در حد توان از طرف اداره ورزش و جوانان و هیات دوچرخه سواری شهرستان و حتی بعضی مواقع در صورت نبود هزینه از طرف هیات و اداره  شخصا از جانب خودم پرداخت شده است.

رئیس اداره ورزش و  جوانان میاندوآب افزود: حتما پیگیر حل مشکلات “مسعود خاکی” از هیات استان و مدیر کل ورزش و جوانان استان که از قهرمانان به نام استان هستند و درد قهرمانان را از همه بهتر می دانند، هستیم و در این راه تلاش می کنیم.

وی گفت: یکی از مشکلات و دغدغه “مسعود خاکی” تامین دوچرخه برای تمرین بوده که هزینه زیادی می طلبد که این موضوع نیز خارج از توان اداره ورزش و جوانان میاندوآب است و نیاز داریم تا خیرین و نماینده شهرستان سردار عیسی زاده ، فرماندار محترم، شهرداری و شورای اسلامی شهر و مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان،  کارخانجات و شهرک صنعتی وارد گود ورزش شده و دست به دست هم دهیم تا ان شالله بتوانم مشکل این ورزشکار با اخلاق و سایر ورزشکاران شهرمان را حل کنیم.

مسعود خاکی رکابزن ملی پوش میاندوآبی در گفت و گویی با خبرنگار ما با انتقاد از عملی نشدن وعده های مسئولان گفته بود؛ حدود دو سال پیش مسئولان وقت استانی و شهرستانی به خانه ما آمده و قول دوچرخه پیست دادند ولی علی رغم پیگیری چند باره هنوز عملی نشده و خبری از آن نیست.

انتهای پیام/

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…