کد خبر: 289413

تاریخ انتشار: جولای 27, 2020

تلاش برای مسیرگشایی محور سرچم تا پایان امسال/ محورهای مواصلاتی و ارتباطی میاندوآب نیازمند توجه ویژه است

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بر لزوم توجه ویژه به محورهای مواصلاتی میاندوآب و تلاش برای مسیرگشایی محور سرچم تا پایان امسال تاکید کردند.

به گزارش زرین خبر، نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با همراهی  امام جمعه، اعضای شورای تامین شهرستان و مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی از روند احداث جاده میاندوآب – سرچم و پروژه تعریض و روکش آسفالت جاده میاندوآب- شاهین دژ و پروژه های راهسازی شهرستان بازدید کردند.

محورهای مواصلاتی و ارتباطی میاندوآب نیازمند توجه ویژه است

در حاشیه این بازدید نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر  با بیان اینکه میاندوآب چهارراه ارتباطی در شمال غرب کشور است، اظهار کرد: میاندوآب در شمالغرب کشور به لحاظ کریدور ارتباطی جایگاه و نقش مهمی در امر صادرات و حمل و نقل دارد.

مهدی عیسی زاده با اشاره به عبور و مرور روزانه صدها دستگاه خودوری سنگین در محورهای مواصلاتی میاندوآب، گفت: محورهای مواصلاتی میاندوآب از پرترافیک ترین محورها در منطقه هستند که همین امر لازمه توجه ویژه و بیشتر را می رساند.

وی با بیان اینکه اولویت و تلاش ما مسیرگشایی و اتمام جاده میاندوآب-سرچم است، افزود: با تمام توان امورات این جاده را به پیش می بریم تا این پروژه چند ساله به اتمام برسد و قطعا با همت و تلاش مضاعف این موضوع شدنی است.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آسفالت و مشکلات مربوط به ورودی های پنجگانه میاندوآب و محورهای تپه رش و فسندوز نیز موضوع دیگری بود که آن را پیگیری کردیم و امیدواریم مردم عزیز شهرستان میاندوآب از نتایج آن بهره مند شوند.

تلاش برای مسیرگشایی محور سرچم تا پایان امسال

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی نیز در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، گفت: محور سرچم جزو پروژه های سنواتی است که طی سالیان گذشته به دلیل شرایط سخت محور و عدم تامین منابع مالی تکمیل نشده است.

سید محسن حمزه لویی افزود: با پیگیری های نماینده مردم میاندوآب در مجلس و با مساعدت شرکت ساخت و توسعه راههای ایران قرار بر این شده عمده منابع مالی تامین شود تا حداقل امسال مسیرگشایی شود.

وی اظهار کرد: هم اکنون پیشرفت پروژه در محدوده آذربایجان غربی بیش از ۹۳ درصد است که تلاش داریم امسال عبور از جاده خاکی و سال آینده آسفالت پروژه نهایی و تکمیل شود.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…