شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹ 3 جماد ثاني 1442 Saturday, 16 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17855×
خرید 18 هزار تن گندم از کشاورزان در میاندوآب
05 مرداد 1399 - 10:55
شناسه : 289399
0

سرپرست فرمانداری میاندوآب گفت: تاکنون بیش از 18 هزار تن محصول گندم مازاد بر مصرف کشاورزان توسط پنج مرکز خرید گندم این شهرستان از زارعین منطقه خریداری شده است.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، حسام شیرازه محبت امروز در گفت و گو با خبرنگاران در حاشیه بازدید از مراکز خرید گندم شهرستان میاندوآب، اظهار کرد: بر اساس اعلام جهاد کشاورزی، امسال تاکنون  18 هزار و 356 تن گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان منطقه در این شهرستان خریداری شده است.

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب افزود: پیش بینی می شود امسال  بیش از ۵۰ هزار تن گندم از اراضی زیر کشت این محصول در شهرستان میاندوآب برداشت شود.

وی گفت: در شهرستان میاندوآب پنج مرکز خرید، محصول گندم مازاد بر مصرف کشاورزان را با قیمت تضمینی خریداری می کنند.

شیرازه محبت ضمن تقدیر از تلاش های انجام گرفته برای مساعدت حال کشاورزان، تصریح کرد: کشاورزان قشر زحمتکش جامعه هستند که سرمایه و عمر خویش را صرف تولید و کشت گندم و کسب روزی حلال می کنند و از نظر اخلاقی، شرعی و قانونی می بایست به مطالبات خویش دست یابند.

علی دیانتی معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب نیز  در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: امسال 24 هزار و 161 هکتار از اراضی زراعی شهرستان میاندوآب به کشت محصول گندم اختصاص یافته است که از این میزان 13 هزار و 371 هکتار مربوط به گندم دیم و 10 هزار و 790 هکتار مربوط به گندم آبی است.

گفتنی است امروز سرپرست فرمانداری میاندوآب به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان و مسئول بسیج سازندگی شهرستان از مرکز خرید تضمینی گندم کارخانه آرد طراوت (با ظرفیت نگهداری ۱۰۰ هزار تن) بازدید و از نزدیک در جریان روند خرید گندم و مسائل پیرامون آن قرار گرفت.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.