کد خبر: 289399

تاریخ انتشار: جولای 26, 2020

سرپرست فرمانداری میاندوآب خبر داد؛

خرید ۱۸ هزار تن گندم از کشاورزان در میاندوآب

سرپرست فرمانداری میاندوآب گفت: تاکنون بیش از ۱۸ هزار تن محصول گندم مازاد بر مصرف کشاورزان توسط پنج مرکز خرید گندم این شهرستان از زارعین منطقه خریداری شده است.

به گزارش زرین خبر، حسام شیرازه محبت امروز در گفت و گو با خبرنگاران در حاشیه بازدید از مراکز خرید گندم شهرستان میاندوآب، اظهار کرد: بر اساس اعلام جهاد کشاورزی، امسال تاکنون  ۱۸ هزار و ۳۵۶ تن گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان منطقه در این شهرستان خریداری شده است.

سرپرست فرمانداری ویژه میاندوآب افزود: پیش بینی می شود امسال  بیش از ۵۰ هزار تن گندم از اراضی زیر کشت این محصول در شهرستان میاندوآب برداشت شود.

وی گفت: در شهرستان میاندوآب پنج مرکز خرید، محصول گندم مازاد بر مصرف کشاورزان را با قیمت تضمینی خریداری می کنند.

شیرازه محبت ضمن تقدیر از تلاش های انجام گرفته برای مساعدت حال کشاورزان، تصریح کرد: کشاورزان قشر زحمتکش جامعه هستند که سرمایه و عمر خویش را صرف تولید و کشت گندم و کسب روزی حلال می کنند و از نظر اخلاقی، شرعی و قانونی می بایست به مطالبات خویش دست یابند.

علی دیانتی معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب نیز  در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: امسال ۲۴ هزار و ۱۶۱ هکتار از اراضی زراعی شهرستان میاندوآب به کشت محصول گندم اختصاص یافته است که از این میزان ۱۳ هزار و ۳۷۱ هکتار مربوط به گندم دیم و ۱۰ هزار و ۷۹۰ هکتار مربوط به گندم آبی است.

گفتنی است امروز سرپرست فرمانداری میاندوآب به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان و مسئول بسیج سازندگی شهرستان از مرکز خرید تضمینی گندم کارخانه آرد طراوت (با ظرفیت نگهداری ۱۰۰ هزار تن) بازدید و از نزدیک در جریان روند خرید گندم و مسائل پیرامون آن قرار گرفت.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…