شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹ 3 جماد ثاني 1442 Saturday, 16 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17855×
مراکز خرید سیب صنعتی در آذربایجان‌غربی ساماندهی می‌شود
31 تیر 1399 - 17:00
شناسه : 289329
1

حاتمی گفت: باید یک هماهنگی و همکاری بین دستگاه‌های مربوطه برای ساماندهی جمع‌آوری و خرید سیب صنعتی در آذربایجان‌غربی صورت پذیرد تا شاهد مرتفع شدن مشکلات مربوط به آن باشیم.

پ
پ

به گزارش زرین خبر،

مرتضی حاتمی صبح امروز در در جلسه بررسی معضلات دپوی غیراصولی و غیربهداشتی سیب صنعتی، اظهار داشت: دپوی غیراصولی و غیر بهداشتی سیب صنعتی از سوی مراکز غیرمجاز در حاشیه جاده‌های استان همه ساله مشکلاتی را چه از نظر بهداشتی و چه از نظر ایجاد ترافیک و چهره ناخوشایند در حاشیه شهرها ایجاد می‌کند.

وی، افزود: این امر نیازمند یک هماهنگی و همکاری بین دستگاه‌های مربوطه برای ساماندهی جمع‌آوری و دپوی سیب صنعتی در استان است تا شاهد مرتفع شدن این معضلات باشیم.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی، عنوان کرد: با توجه به در پیش رو بودن فصل برداشت محصول، باید برای جلوگیری از ایجاد مراکز غیرمجازبا هماهگی و همکاری دستگاه‌های مربوطه اقدام لازم انجام شود.

وی، ادامه داد: ساماندهی و بهبود وضعیت برداشت محصولات باغی موجب اصلاح شرایط و نیز حل مشکلات بهداشتی در شرایط نامناسب فعلی خواهد شد.

این جلسه به درخواست جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی برای ورود دستگاه قضایی استان به مشکلات دپوی غیراصولی سیب در حاشیه جاده‌ها تشکیل یافت.

اروم نیوز

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.