شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹ 3 جماد ثاني 1442 Saturday, 16 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17856×
بازی ارمنستان در پازل آمریکایی-صهیونیستی/قره باغ، متعلق به دنیای اسلام است
26 تیر 1399 - 15:53
شناسه : 289251
6

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: ان شاالله مناقشه قره باغ یکبار برای همیشه حل شود تا مسلمانان این منطقه بتوانند در خاکی که متعلق به دنیای اسلام است زندگی نمایند و اسراییل دومی در خاک اسلام قد علم ننماید.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، مهدی عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی با اشاره به موضوع قره باغ، گفت: موضع ما در مورد قره باغ، همان موضع رهبر انقلاب است که فرمودند قره باغ خاک اسلام است و موضع دستگاه دیپلماسی کشورمان نیز باید بر این مبنا تنظیم شود.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: مساله قره باغ بدلیل حساسیت ویژه برای جهان اسلام مانند مساله فلسطین اهمیت ویژه دارد.

وی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی، گفتمان دفاع از مظلوم و مبارزه با ظلم بوده است و امروز نیز بر مبنای همین باور انسانی، اسلامی واخلاقی پشتیبان تمامی مسلمانان و ملت های مظلوم جهان هستیم و مردم قره باغ نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

عیسی زاده با بیان اینکه رویه مرسوم و غلط تعارفات ظاهری در دستگاه دیپلماسی کشورمان باید کنار گذاشته شود، تصریح کرد: ان شاالله مناقشه قره باغ یکبار برای همیشه حل شود تا مسلمانان این منطقه بتوانند در خاکی که متعلق به دنیای اسلام است زندگی نمایند و اسراییل دومی در خاک اسلام قد علم ننماید.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : اخیرا نیز ارمنستان با رژیم صهیونیستی وارد معامله سیاسی شده است و رژیم صهیونیستی و ارمنستان با آمریکا مثلث شوم اسلام ستیزی در منطقه هستند و قطعا دنیای اسلام نباید در مقابل این جنایات و غصب اراضی مسلمین ساکت بنشینند.

نماینده مردم میاندوآب در پایان افزود : قره باغ خاک اسلام است و آمريكا و ژريم صهيونيستى نبايد به بهانه جنگ در منطقه خودش را فربه وچاق کرده و درمنطقه مشغول جاسوسى وفتنه انگيزى  باشند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.