کد خبر: 289251

تاریخ انتشار: جولای 16, 2020

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

بازی ارمنستان در پازل آمریکایی-صهیونیستی/قره باغ، متعلق به دنیای اسلام است

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: ان شاالله مناقشه قره باغ یکبار برای همیشه حل شود تا مسلمانان این منطقه بتوانند در خاکی که متعلق به دنیای اسلام است زندگی نمایند و اسراییل دومی در خاک اسلام قد علم ننماید.

به گزارش زرین خبر، مهدی عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی با اشاره به موضوع قره باغ، گفت: موضع ما در مورد قره باغ، همان موضع رهبر انقلاب است که فرمودند قره باغ خاک اسلام است و موضع دستگاه دیپلماسی کشورمان نیز باید بر این مبنا تنظیم شود.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: مساله قره باغ بدلیل حساسیت ویژه برای جهان اسلام مانند مساله فلسطین اهمیت ویژه دارد.

وی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی، گفتمان دفاع از مظلوم و مبارزه با ظلم بوده است و امروز نیز بر مبنای همین باور انسانی، اسلامی واخلاقی پشتیبان تمامی مسلمانان و ملت های مظلوم جهان هستیم و مردم قره باغ نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

عیسی زاده با بیان اینکه رویه مرسوم و غلط تعارفات ظاهری در دستگاه دیپلماسی کشورمان باید کنار گذاشته شود، تصریح کرد: ان شاالله مناقشه قره باغ یکبار برای همیشه حل شود تا مسلمانان این منطقه بتوانند در خاکی که متعلق به دنیای اسلام است زندگی نمایند و اسراییل دومی در خاک اسلام قد علم ننماید.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : اخیرا نیز ارمنستان با رژیم صهیونیستی وارد معامله سیاسی شده است و رژیم صهیونیستی و ارمنستان با آمریکا مثلث شوم اسلام ستیزی در منطقه هستند و قطعا دنیای اسلام نباید در مقابل این جنایات و غصب اراضی مسلمین ساکت بنشینند.

نماینده مردم میاندوآب در پایان افزود : قره باغ خاک اسلام است و آمريكا و ژريم صهيونيستى نبايد به بهانه جنگ در منطقه خودش را فربه وچاق کرده و درمنطقه مشغول جاسوسى وفتنه انگيزى  باشند.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه

استان

شهردار جدید میاندوآب انتخاب نشود، قانونا برخورد می کنیم/ اصرارهای نادرست شورای شهر آسیب جدی به مدیریت شهری وارد کرده است

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر  تشکیل جلسه فوری شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، اظهار کرد:…

هرگونه خطای ضدانقلاب با سیلی سخت مواجه می‌شود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با تاکید بر…

موشکباران مواضع گروهک‌های ضدانقلاب و تغییر موازنه بازی!

مواضع گروهک‌های ضدانقلاب در کردستان عراق توسط…

گزارش

یادداشت

درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت

یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده‌ایم. گرچه کلیت این…

خاطرات جوانترین فرمانده جنگ از آزادسازی خرمشهر و حاج قاسم سلیمانی

سردار امین شریعتی به مناسبت سالروز عملیات…

شب قدر را قدر بدانیم

در لیالی پرفیض قدر رحمت خدا شامل…