چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹ 5 ربيع أول 1442 Wednesday, 21 October , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 17472×
پلمب 5باشگاه ورزشی متخلف میاندوآب در شرایط کرونا
21 تیر 1399 - 9:39
شناسه : 289122
0

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب از پلمپ پنج باشگاه ورزشی در این شهرستان بدلیل عدم رعایت دستورالعمل ستاد کرونا خبر داد.

پ
پ

امیر رضاپور در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر اظهار کرد: در بازدید روزهای گذشته بازرسان ستاد کرونا از باشگاه های ورزشی سطح شهر میاندوآب، پنج باشگاه ورزشی بدلیل عدم رعایت دستورالعمل تعطیلی کرونایی، پلمپ شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوآب با بیان اینکه طبق اعلام ستاد کرونا تمامی باشگاه های ورزشی بمدت یک هفته تعطل خواهند بود، افزود: بازرسان ستاد کرونا به صورت محسوس و نامحسوس اماکن و باشگاههای ورزشی را تحت نظر داشته و در صورت دایر بودن برابر ضوابط برخورد و پلمپ خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه همه باشگاههای ورزشی ملزم به رعایت دستورالعمل و محدودیت ها هستند، گفت: محدودیت های کرونایی به خاطر ورزشکاران و علاقمندان به ورزش است و همه ملزم به رعایت آن هستند و هرکس از قانون و دستورالعمل ها تخطی کند قطعا طبق قانون با وی برخورد می شود.

رضاپور تصریح کرد: از مدیران باشگاه های ورزشی که به اطلاعیه های ستاد کرونا عمل کرده و باشگاه های خود را تعطیل کرده اند و همکاری تنگاتنگی با ستاد کرونا و اداره ورزش و جوانان دارند نیز تقدیر و تشکر ویژه ای داریم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.